Архів новин за 17.04.2008

18 квітня у Галереї мистецтв відкриється виставка Заслуженого художника України Володимира Колеснікова

Хоча митець родом із Луцька, але дитячі роки свого життя провів у Полтаві. Виставка, яку презентує вперше і в Полтаві, називається «Рух у просторі і часі». На картинах - рух у танці. Ми поспілкувалися із художником до того, як відбулося офіційне представлення експозиції.

17 квітня 2008, 15:00

Щорічно у квітні методичний кабінет управління освіти та літературна студія міського Клубу ветеранів війни та праці проводять літературний конкурс «Здіймайся до зір, наше слово про мир!»

Мета конкурсу – підтримувати зв'язок поколінь, проводити патріотичне виховання молоді та пошук молодих талантів. Його третій міський етап відбувся у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського.

17 квітня 2008, 15:00

Систему навчально-методичного забезпечення освітньої галузі обговорювали педагоги з різних регіонів країни у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

На Всеукраїнському науково-практичному семінарі, який тут відбувся, розмірковували одночасно над формуванням цілісності знань про природу та змістом освіти.

17 квітня 2008, 15:00

Нині досить актуальне для Полтави питання підготовки вчителя музичного мистецтва

Принаймні, так вважають учасники Міжнародної науково-практичної конференції, що відбулася сьогодні в педуніверситеті.

17 квітня 2008, 15:00

«День кар'єри» провели сьогодні в Полтавському технічному університеті

Керівництво та викладацький склад вузу запевняють, що їх випускники - достойні спеціалісти у своїй галузі. Свідченням цього, за їх словами, є й постійна співпраця з керівниками підприємств, які запрошують на роботу випускників саме цього закладу.

17 квітня 2008, 15:00

Автомобільний парк клінічної лікарні станції «Полтава-Південна» поповнився новенькою машиною швидкої допомоги

Ініціатор подарунку - страхова компанія «Нафтагазстрах».

17 квітня 2008, 15:00

На Полтавщині хочуть демонтувати пам'ятники Леніну, встановити пам'ятники Мазепі, Петлюрі та Виговському, перейменувати назви вулиць на такі, що пов'язані з місцевістю, а також змінити дати звичних св

Уперше за роки незалежності ці питання розглядалися на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації. А заступник губернатора Сергій Соловей на прес-конференції висловив своє баченні цієї проблеми.

17 квітня 2008, 15:00

Працівники правоохоронних органів запевняють, що боротьба з нелегальними мігрантами ведеться постійно

Та особливо ретельне відпрацювання проводиться 2 рази на рік. Про результати операції «Мігрант», яка проходила з 9 по 15 квітня, – у нашому наступному матеріалі.

17 квітня 2008, 15:00

Перші новобранці весняного призову з Полтавської області поповнили лави Збройних сил України

Сьогодні в обласному військкоматі 35 юнаків урочисто відправили служити на благо Батьківщини.

17 квітня 2008, 15:00

У міськвиконкомі пройшла нарада щодо організації літнього відпочинку полтавських дітей у пришкільних та позаміських таборах

Представники міської влади та відповідних служб запевняють – цього року перевірка готовності усіх таборів відпочинку до літнього оздоровлення дітей буде набагато вимогливішою, ніж у попередні роки.

17 квітня 2008, 15:00