Архів новин за 16.04.2008

Заключний концерт кращих творчих колективів та окремих виконавців професійно-технічних навчально-виховних закладів відбувся в театрі імені Гоголя

Це був підсумок обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Нове покоління».

16 квітня 2008, 15:00

У рамках Всеукраїнського туру, що був організований за спонсорської підтримки та підтримки Полтавського земляцтва, до Полтави завітала Національна заслужена Капела бандуристів та народний артист Украї

З цього приводу пройшла прес-конференція, на якій учасники туру поділилися деякими таємницями організації концерту та планами на майбутнє.

16 квітня 2008, 15:00

У Полтавському технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася 60-та наукова конференція професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів

Цьогоріч вона проходить під гаслом завдань колегії Міністерства освіти й науки України, серед яких – і поглиблення змісту загальноуніверситетських заходів.

16 квітня 2008, 15:00

Топоніміку, яка вивчає власні географічні назви частин країн та областей у тому числі, як засіб формування духовної культури народу розглядали учасники засідання круглого столу, який пройшов в облдерж

Найбільше суперечок виникло навколо питання перейменування тих вулиць, які носять імена представників більшовицької влади.

16 квітня 2008, 15:00

У приміщенні обласної філармонії сьогодні відзначали 10-річчя Державного Департаменту з питань виконання

На урочистості завітали поважні гості – представники обласної та міської влади, прокуратури та інших організацій.

16 квітня 2008, 15:00

Від 4 до 10 громадян – такий щоденний результат роботи контрольної служби комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс»

Найбільший відсоток «зайців» – серед людей похилого віку, які підробляють пенсійні посвідчення.

16 квітня 2008, 15:00

ДАІ міста Полтави знову провело відпрацювання доріг, цього разу зупиняли таксистів та маршрутників

Сьогодні виїзд на вулиці Полтави став тимчасово останнім для чотирнадцяти водіїв. У них вилучили номерні знаки і повернуть їх лише тоді, коли всі несправності будуть усунені.

16 квітня 2008, 15:00

Нещодавно команда чиновників із Полтави побувала у місті Кам'янець-Подільський

Цей райцентр Хмельницької області привернув увагу полтавців рівнем розвитку туризму. Полтаві до такого – ще далеко. Як запозичи у Кам'янця його корисний досвід, обговорювали в облдержадміністрації.

16 квітня 2008, 15:00

Майже 2 мільйона грн

виділила міська влада з бюджету міста на оздоровлення дітей у літніх таборах Полтави та області. Десятки тисяч полтавських дітей оздоровлюватимуться у 47 таборах комунальної власності міста. Про те, як місцева влада готується до літніх канікул, говорили сьогодні на засіданні міськвиконкому.

16 квітня 2008, 15:00

Уже зараз ясно, що в Полтаві бюджет на перше півріччя буде перевиконаний

Це дозволяє перерозподіляти деякі статті на користь соціальних видатків. Також у місті незабаром приймуть Стратегічний план економічного розвитку Полтави. Про це та інше говорили учасники засідання трьох профільних комісій міської ради.

16 квітня 2008, 15:00