Архів новин за 1.04.2008

До 27 школи 1 квітня учні з'явилися в українських національних костюмах, називаючи себе Солохою, Вакулою, Дяком і царицею Катериною

Міські методисти та учителі зарубіжної літератури дозволили їм представляти твори і бути акторами.

1 квітня 2008, 15:00

Упродовж найближчих чотирьох днів у Полтаві пройде Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Браво, Гоголь!», присвячений дню народження славетного письменника

Участь у ньому беруть театральні критики, театрознавці, а також театральні трупи з Кіровограду, Дніпропетровська, Криму та Полтави. Стартував фестиваль сьогодні виставою Полтавського музично-драматичного театру «Вій».

1 квітня 2008, 15:00

«Карлюка-2008» стартувала сьогодні у Полтаві

Єдина відмінність цьогорічного дійства гумору й карикатури – відсутність змагання між майстрами гострого пера, у всьому іншому – все ті ж сміх, гарний настрій й перли українського карикатурного малюнку.

1 квітня 2008, 15:00

1 квітня - День Сміху та День народження Миколи Васильовича Гоголя

Традиційно цього дня міська та обласна влада віддають шану великому письменнику, покладаючи квіти до його пам'ятника. Ми ж вирішили перевірити, чи пам'ятають полтавці про те, що сьогодні - День народження Гоголя та взагалі, що знають про великого земляка.

1 квітня 2008, 15:00

Останнім часом досить поширеним стало використання газової та пневматичної зброї задля самозахисту населення

Спеціалізовані магазини пропонують її у вільному продажу, адже це законодавчо дозволено. Обмеження та вимоги існують лише на нарізну та вогнепальну зброю, яку часто незаконно переховують пересічні громадяни.

1 квітня 2008, 15:00

Прилаштовуючись до вимог міжнародних стандартів, частина полтавських підприємств заявляє про прибутковість свого бізнесу, та, натомість, звітують про збитки: за два місяці року майже 28 відсотків особ

Причини такого становища вкотре розглядали члени комісії з питань підвищення ефективності та сприяння прибутковій діяльності суб'єктів господарювання.

1 квітня 2008, 15:00