Архів новин за 7.03.2008

Виставка під назвою «Увертюра весни» відкрилася у Полтавському Художньому салоні

На ній представлені кращі здобутки відомих полтавських художників. Експозицію спеціально організували до Міжнародного жіночого дня.

7 березня 2008, 15:00

«У повній відповідності з класово-свідомими політичними профспілковими організаціями пролетаріату в кожній країні соціалістки всіх країн щорічно проводять Жіночий день, який, в першу чергу, слугує агі

Ця вимога має бути висунена як складова частина всього жіночого питання вцілому і в повній відповідності з соціалістичними поглядами. Жіночому дню слід повсюдно надавати міжнародний характер, і він всюди має бути старанно підготовлений» - так зазначалось у резолюції, запропонованій німецькою революціонеркою Кларою Цеткін, для відзначення 8 березня. Початково це був день протесту проти дискрімінації жінок. Нині Жіноче свято відзначається у країнах колишнього Радянського Союзу і є офіційним вихідним. Напередодні жінок вітали у Полтаві.

7 березня 2008, 15:00

Свої нагальні збори провели учасники нещодавно створеного у Полтаві Антипетлюрівського комітету

Головне питання порядку денного – недопустити перейменування окремих вулиць міста.

7 березня 2008, 15:00

Новий поворот у справі зі встановленням пам'ятного знаку Симону Петлюрі у Полтаві

Харківський апеляційний суд скасував постанову господарського суду Полтави про демонтаж знаку. Втім, причини такого рішення лежать виключно у площині процесуальних відносин, пояснюють у міськвиконкомі.

7 березня 2008, 15:00

8-го березня землевпорядники відзначатимуть своє професійне свято

В Україні День землевпорядника традиційно відзначають у другу суботу березня. Цього разу напередодні свята полтавських землевпорядників, і не лише жінок, вітали у міському будинку культури.

7 березня 2008, 15:00

3 березня Президент Віктор Ющенко підписав Указ «Про проведення весняної толоки з озеленення та благоустрою»

В Україні починаються широкомаштабні роботи по його виконанню. На інтерактивній селекторній нараді з цього приводу полтавський губернатор Валерій Асадчев виявився єдиним, хто вказав на слабке фінансування екологічних потреб регонів.

7 березня 2008, 15:00