Архів новин за 6.03.2008

В театрі Гоголя пройшов концерт фактично легендарного в Полтаві гурту «Краяни»

Щоправда, окрім самих учасників, в нинішньому концерті участь взяли й молоді виконавці.

6 березня 2008, 15:00

Допомагатимуть одужувати полтавським дітям і голуби

Такий незвичайний подарунок зробили депутати Октябрської районної у місті Полтаві ради обласному центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи.

6 березня 2008, 15:00

Привітати коханих жінок зі святом 8 березня можна по-різному

Наприклад, у підземному переході «Злато місто» полтавцям і гостям міста пропонують квіти, як можна сміливо їсти. Для ласунів та ласунчиків сьогодні тут відкрилась уже традиційна виставка-продаж кулінарних шедеврів від ресторанного комплексу «Каштанова Алея».

6 березня 2008, 15:00

623 незаконних постанови про відмову в порушенні кримінальної справи з одночасним їх порушенням скасували прокурори минулого року

Заяви і повідомлення про вчинені злочини правоохоронці розглядають, не дотримуючись необхідних вимог. Про це говорили під час спільного засідання колегії обласної прокуратури та Головного управління міністерства внутрішніх справ.

6 березня 2008, 15:00

У сесійній залі обласної ради відбувся Регіональний інформаційно-методичний семінар за участю Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України

На ньому підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. А на круглому столі учасники семінару говорили про реалії та перспективи місцевого самоврядування.

6 березня 2008, 15:00

Сьогодні 7-а загальноосвітня школа приймала гостей

Міський голова, представники влади, депутати, педагоги й батьки оглянули заклад, познайомились з його історією. Та, в першу чергу, увага дорослих була спрямована на новий комп'ютерний клас: одинадцять машин, принтер, сканер, ксерокс й інше необхідне знаряддя – відтепер за їх допомогою учні будуть здобувати знання в сучасних й комфортних умовах.

6 березня 2008, 15:00

Питання оснащення лікарень міська влада потроху вирішує

Для цього кошти виділяються, в основному, з міського бюджету та залучається допомога інвесторів. Сьогодні в 1-ій лікарні міський голова Андрій Матковський оглядав хурургічне відділення, вивчаючи надбання та проблеми.

6 березня 2008, 15:00

В Ленінському районі найбільші проблеми нині – зі станом доріг та благоустроєм

Про це на сесії райради сказав голова району Едуард Рева під час свого звіту за рік діяльності на цій посаді. А от сферою обслуговування громадяни задоволені.

6 березня 2008, 15:00