Архів новин за 5.03.2008

Спеціально до Міжнародного жіночого дня газета «Коло» спільно із 13-ю бібліотекою для дітей та юнацтва влаштували семикласникам 32-ї школи розважальний захід

Також «Коло» цього дня презентувало у читальному залі 13-ї бібліотеки виставку редакційних фотографій.

5 березня 2008, 15:00

«Полтава без паління»

Із лютого 2008 року така соціально-профілактична акція проводиться міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Передбачено цілий комплекс заходів: обиратимуть кращий соціальний плакат, проведуть роз'яснювальну роботу серед молоді, тиждень пропаганди здорового способу життя, а 28 березня на Театральній площі відбудеться гала-концерт за участю українських виконавців. Нині ж волонтери центру проводять моніторинг, з'ясовуючи, як ставляться до паління студенти.

5 березня 2008, 15:00

Сьогодні, напередодні 8 Березня, жіночу половину Київського району вітали в актовій залі Київського райвиконкому

Представниць прекрасної статі поздоровили теплим словом, квітами, грамотами та святковим концертом.

5 березня 2008, 15:00

Стали відомі результати опитувань мешканців міста щодо перейменування ряду вулиць та демонтажу пам'ятника Леніну

Прес-конференцію з цієї теми дав голова громадської організації, яка проводила дослідження. Прокоментував результати і міський голова Андрій Матковський.

5 березня 2008, 15:00

Що таке щастя, й що це поняття для дітей, позбавлених батьківського спілкування? На це непросте запитання пробували знайти відповідь учасники круглого столу, що відбувся у переддень свята жінок в обла

До запрошених на засідання жінок-депутатів, керівників господарств, голів міських рад, органів державної влади та керівників служб, які опікуються справами дітей та молоді, приєдналися й два мужчини – голова облради Олександр Удовіченко та його заступник Володимир Марченко.

5 березня 2008, 15:00

Менше місяця залишається до завершення ремонтних робіт у новому міському методичному кабінеті

Нове сучасне приміщення служитиме освітній сфері міста, створюючи усі необхідні умови для розвитку цієї галузі. Робочу поїздку до кабінету здійснив заступник міського голови Олександр Русін.

5 березня 2008, 15:00

1 гривню на місяць сплачуватиме за оренду один з полтавських магазинів

Така первага - лише для першого православного закладу, який пропонує духовну літературу та ікони. Сьогодні магазин урочисто розпочав свою роботу.

5 березня 2008, 15:00

У спортивно-освітній інфраструктурі міста – поповнення: у гімназії №32 відкрили басейн для дітей

Приємним є той факт, що ним користуватимуться не тільки учні 32-гої, а й декількох сусідніх.

5 березня 2008, 15:00

Чергове засідання, цього разу виїзне, провів оргкомітет по відзначенню 300-річчя Полтавської битви

Його провели на території історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», аби мати змогу наочно бачити місця, на яких втілюватимуить проекти до відзначення річниці Полтавської битви.

5 березня 2008, 15:00