Архів новин за 4.03.2008

Якщо ви ще не вирішили, що подарувати жінкам до 8 березня, відкрийте у четвер газету «Коло»

На останній сторінці видання шукайте умови акції «Березнева передплата - дорогим жінкам до свята». За умовами акції виграють обидві сторони: той, хто дарує, і той, кому дарують.

4 березня 2008, 15:00

За ініціативи Президента України Віктора Ющенка сьогодні у Полтаві відбулися обласні громадські слухання

Таким чином творчі зусилля інтелігенції намагалися об'єднати для вирішення проблем гуманітарної сфери і регіону, і України вцілому.

4 березня 2008, 15:00

З 8 березня представники районної влади сьогодні вітали малечу Ленінського району

У одному з кафе міста влаштували благодійний обід для дітей пільгових категорій, а у міському центрі позашкільної освіти для малят провели вечір-казку про пригоди Буратіно.

4 березня 2008, 15:00

Карлівка за кілька днів відзначатиме 85-річчя

Саме стільки років тому вона стала районним центром. До цієї дати активно готуються карлівські умільці. Так, у Полтаві, в музеї Короленка, сьогодні відкрилася персональна виставка вишивальниці Тамари Смородінової.

4 березня 2008, 15:00

У Ленінському районі міста є соціальне таксі

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів передало територіальному центру району спеціально облаштоване авто для перевезенні інвалідів на візках.

4 березня 2008, 15:00

В обласній раді знову повернулися до теми використання вільних лишків обласного бюджету у напрямах розвитку охорони здоров'я та соціального захисту населення

Окрім 30 мільйонів обласного бюджету, тут розраховують й на 40 мільйонів державних субвенцій. Проте, є надія й на додаткові кошти, адже область майже на 400 мільйонів перевиконала план надходжень до державної казни.

4 березня 2008, 15:00

У Полтаві планують будівництво торговельно-офісного комплексу по вулиці Красіна

А ще незабаром Браїлки перетворяться на густонаселений мікрорайон з розвиненою інфраструктурою. Питання земельних відносин у розрізі розбудови міста сьогодні розглядали члени постійної відповідної комісії міськвиконкому.

4 березня 2008, 15:00