Архів новин за 31.03.2008

6-й за ліком альманах «Полтавський сміхограй» презентували сьогодні у центральній міській бібліотеці

Гумористичну збірку традиційно випускають напередодні Дня Сміху. До нового «Полтавського сміхограю» увійшли твори сучасних гумористів. Теми для жартів – найрізноманітніші, їх авторам підказувало сучасне життя.

31 березня 2008, 15:00

У серпні Україна стане повноправним членом Світової організації торгівлі

Вступ до СОТ - це автоматичне урівняння українських цін із світовими. Наприклад, спеціалісти прогнозують, що сир стане дешевшим, а от хліб та олія подорожчає. Зате на українському ринку з'явиться дешеве європейське м'ясо, а з часом знизяться ціни на автомобілі та побутову техніку.

31 березня 2008, 15:00

З настанням весни місто неначе вкривається смогом

Від спалюваного листя, гілок та сміття на околицях та в приватному секторі стає важко дихати, утруднюється видимість на дорогах. Уже за традицією полтавці навесні прибирають і спалюють минулорічне сміття, але при цьому наражають власне здоров'я на величезний ризик.

31 березня 2008, 15:00

У Полтаві встановлюватимуть відеокамери спостереження, демонтуватимуть рекламні щити та вилучатимуть ігрові автомати

Про це та інше повідомив начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області Михайло Цимбалюк на прес-конференції.

31 березня 2008, 15:00

Піднята міським головою на апаратній нараді тема скутерів є актуальною саме навесні

Особливість цього виду транспорту передбачає його масовість якраз нині, коли тепліє. Наразі на вулицях – безліч мопедів, якими керують, зокрема, неповнолітні – люди, не завжди обізнані з правилами. Своїми діями на автошляхах останні часто наражають на небезпеку і себе, й інших учасників дорожнього руху. Скутери – тема нашого спецрепортажу.

31 березня 2008, 15:00

Хаотичною назвав ситуацію з зеленими насадженнями у місті міський голова Андрій Матковський

На апаратній нараді у міськвиконкомі говорили про перспективи озеленення міста, шляхи вирішення проблеми самовільного спилювання дерев мешканцями та інвентаризацію зелених ділянок.

31 березня 2008, 15:00