Архів новин за 3.03.2008

На любителів кіно чекало інше змагання, спеціально для кіноманів його влаштував кінотеатр «Колос»

Цього разу тут розігрували сучасний комп'ютер від фірми «Інтел».

3 березня 2008, 15:00

У Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського відбувся мистецький захід під назвою «Засулля – перлина Посульського краю»

Організовували його міжнародна громадська організація «Полтавське земляцтво» спільно з Полтавською обласною радою. Дійство присвятили історії та досягненням древнього села Засулля, що на Лубенщині.

3 березня 2008, 15:00

Всесвітній день письменника 3 березня відзначають з 1986 року

Тоді таке рішення виніс конгрес Міжнародного Пен-клубу – організації, що за назвою в перекладі з англійської й передбачає угрупування усіх, хто у творчості бере до рук ручку. На Полтавщині таких – дуже багато, тридцять шість з них об'єдналися у спілку. Сьогодні вони відзначають своє професійне свято.

3 березня 2008, 15:00

За останні 2 місяці у Полтаві збільшилася кількість потерпілих від укусів тварин, значний відсоток таких – діти, говорять санітарні лікарі

При цьому найчастіше бездоглядні тварини кусали людей в районі Левади, Дублянщини, Центрального ринку і навіть в центрі міста.

3 березня 2008, 15:00

Звичним для Полтави явищем стали черги маршрутних таксі на кінцевих зупинках

Вони – наслідок порушень перевізниками умов ліцензування. Працівники відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому сьогодні провели рейд кількома зупинками, аби з'ясувати причину таких порушень.

3 березня 2008, 15:00

З порушниками чистоти і порядку в місті будуть боротися радикально

Якщо раніше несвідомих полтавців штрафували, а деякі прізвища оприлюднювали, то тепер справи можуть дійти навіть до суду. Про це говорили сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі.

3 березня 2008, 15:00