Архів новин за 29.03.2008

Цієї суботи почалися поминальні дні, які відбуваються в батьківські суботи 2-го, 3-го та 4-го тижня Великого Посту

Цього дня в усіх православних храмах та церквах відбувається священна служба та літургія за померлими.

29 березня 2008, 15:00

На Театральній площі Полтави сигарети міняли на мінеральну воду, банани та стартові пакети

Цю акцію під назвою «Полтава-без паління» організував і провів міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки Європейської молодіжної спілки. Захід завершився великим гала-концертом.

29 березня 2008, 15:00

Малечу старших груп дитячих садків та учнів початкових класів шкіл будуть забезпечувати ортопедичними засобами, які допоможуть їм правильно фізично сформуватись

Такою акцією стартує програма з умовною назвою «Здорова дититна - велика країна» Октябрського району. До оздоровлення дітей планують залучити і студентів-волонтерів. Останні проводитимуть для малечі спеціальні заняття.

29 березня 2008, 15:00

В обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з відзначення 75 роковин Голодомору в Україні

Воно стало першим цього року і обговорювали на ньому конкретні міські та обласні заходи щодо відзначення подій 1932-33 років.

29 березня 2008, 15:00

Полтаву сьогодні відвідав голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз

Він взяв участь у роботі партійної конференції обласної організації, якій передувала прес-конференція. Соціалісти області обговорювали завдання з протидії згортання демократії в Україні та програму-мінімум.

29 березня 2008, 15:00

Юлія Тимошенко вкотре звітувала про перші 100 днів роботи свого уряду

Тепер - перед журналістами. Представники засобів масової інформації мали змогу поставити запитання не лише прем'єру, а й усім міністрам. Серед своїх досягнень уряд Тимошенко називає перерахунок і збільшення пенсій та стипендій, зростання рівня доходів населення, виплату вкладів «Ощадбанку». Інфляцію ж прем'єрка обіцяє побороти за найближчі 5-6 місяців. Слухала звіт Юлії Тимошенко та її команди і наша знімальна група.

29 березня 2008, 15:00

Згідно з розпорядженням міського голови про проведення двомісячника чистоти і благоустрою, цієї суботи в усіх районах пройшли суботники

За граблі та лопати взялися і держслужбовці, і пересічні громадяни. Наші кореспонденти побували у Яру, на Юрівці, на вулиці Половка, у Дендропарку та біля Прирічкового парку. Про подробиці першого та без сумніву – наймасштабнішого цього року суботника – наш репортаж.

29 березня 2008, 15:00