Архів новин за 26.03.2008

Традиційно щомісяця збирається форум інтелігенції міста на заході під назвою «Слов'янський клуб»

На його зібрАнні розглядаються актуальні питання культури, історії та життя Полтави. Цього разу темою обрали постать члена штабу підпільної групи «Нескорена полтавчанка» Бориса Серги.

26 березня 2008, 15:00

Художній салон гостинно відчинив свої двері для поціновувачі професійного художнього фото

Експозиція відомого фотохудожника, полтавця Володимира Дяченка відкрила присутнім оригінальну серію творчих робіт на урбаністичну та пейзажну тематику.

26 березня 2008, 15:00

Найкращий молодіжний бізнес-план сьогодні визначали в університеті споживчої кооперації України на конкурсі «Молодь та підприємництво»

Свої проекти представляли команди Полтавського політехнічного коледжу, кооперативного технікуму та Лубенського фінансово-економічного коледжу аграрної академії. Студенти у своїх бізнес-проектах запланували у Полтаві кафе «Українська галушка», підприємство з виробництва керамічної продукції та фірму зовнішньої світлової реклами.

26 березня 2008, 15:00

В обласній бібліотеці говорили про корупцію

У грудні 2007-го року стартував проект Міжнародного благодійного фонду захисту та сприяння розвитку бібліотек України та Національної парламенської бібліотеки України «Ресурси бібліотек в боротьбі з корупцією», спрямований на протидію цьому явищу. В рамках проекту Полтавська обласна бібліотека імені Котляревського провела засідання круглого столу.

26 березня 2008, 15:00

У зв'язку зі вступом України до Світової організації торгівлі стандарти і вимоги до ветеринарної медицини змінилися

Ці та інші нюанси ветмедицини обговорювали учасники всеукраїнського семінару, який відбувся сьогодні в обласному управлінні цієї структури.

26 березня 2008, 15:00

У п'ятницю команда Юлії Тимошенко підбиватиме підсумки перших 100 днів своєї діяльності в уряді

За кілька днів до цього полтавські БЮТівці виконали подібні підрахунки. Результати ж оголосили журналістам на прес-конференції у міській організації партії «Батьківщина».

26 березня 2008, 15:00

Більшість підприємств та підприємців уже готові до весняно-літнього сезону

Про це звітувала заступник міського голови Тамара Плужник. Взагалі вже перевірили понад 200 об'єктів на центральних вулицях міста. Проведення двомісячника чистоти та благоустрою обговорювали сьогодні в Октябрському райвиконкомі. До розмови запросили підприємців району та представників міських служб, які задіяні у підтримці чистоти.

26 березня 2008, 15:00

Як і попереджала ведуча «Полтавської погоди» Есміра Інзик на нашому каналі, вівторок у Полтаві, втім, як і по всій Україні, позначився різким погіршенням погодних умов

Поривчастий вітер безпосередньо вплинув на збільшення кількості пригод на вулицях міста, зокрема, пригоду на вулиці Монастирській.

26 березня 2008, 15:00

У Полтаві з 18 березня розпочався традиційний весняний двомісячник чистоти та благоустрою

Втім, влаштувати загальноміський такий захід не дозволяла погода. Але цієї суботи таки планують організувати повномаштабний суботник – міська влада, комунальні підприємства, організації різних форм власності та прості мешканці міста вийдуть на вулиці, до парків та скверів обласного центру, аби спільними зусиллями навести лад на території Полтави.

26 березня 2008, 15:00