Архів новин за 24.03.2008

Численною аудиторією зміг похвалитися Всеукраїнський фестиваль-конкурс композиторів пісенного жанру «Журавлиний ключ»

Великий гала-концерт його пройшов у театрі імені Гоголя. Конкурс відбувався у три етапи. На останньому були представлені кращі пісні полтавських авторів за визначенням авторитетного журі.

24 березня 2008, 15:00

У Полтаві добігає кінця чотириденний фестиваль нового британського кіно, що проходить у кінотеатрі «Колос-Кінопалац»

Глядачі мали змогу побачити чотири фестивальні фільми, відзначені міжнародними нагородами. Попри це, глядацький загал ряснів порожніми місцями.

24 березня 2008, 15:00

Єврейське свято Пурим відзначили вчора в обласній філармонії

У перекладі з давньої персидської мови назва свята перекладається як «Жереб».

24 березня 2008, 15:00

Найкращий тиждень за весь навчальний рік почався у студентів філологічного факультету педагогічного університету

Адже під час тижня факультету філологи не лише стають учасниками і глядачами найрізноманітніших заходів, а й мають законну можливість прогуляти кілька пар.

24 березня 2008, 15:00

Комп'ютерні ігри стали причиною зникнення 13-річного хлопчика

Неповнолітній, викравши у своїх рідних велику суму грошей, дві доби присвятив віртуальному світу в одному з комп'ютерних клубів міста. Як з'ясувалося, сам клуб працює з порушеннями як законодавства, так і правил техніки безпеки.

24 березня 2008, 15:00

27 студентів Полтавської області поїдуть до Києва, аби у фінальній частині Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» захищати честь області

На базі Полтавського університету споживчої кооперації відбувся регіональний етап конкурсу, під час якого і визначили цих щасливчиків.

24 березня 2008, 15:00

В Україні відновлюватимуть традиції українського козацтва

Для розвитку цієї структури Президент Віктор Ющенко готує відповідний проект закону. Полтавська делегація нещодавно повернулася із Всеукраїнської козацької Ради у Києві. Всі без винятку пропозиції, які розробила Рада Українського козацтва в Полтавській області, прийняті Президентом. Про це сьогодні прозвітував журналістам її голова Сергій Соловей.

24 березня 2008, 15:00

Загальнонаціональна програма «Людина року» проходить ось уже 12 років поспіль

Та вперше до числа її лауреатів потрапив і очільник Полтави Андрій Матковський, звісно – у номінації «Міський голова року». При цьому за звання найкращого він змагався із мерами Ялти та Феодосії.

24 березня 2008, 15:00

Роботи з укладки асфальтобетону у місті розпочнуть уже з 1-го квітня

Наразі ж визначається перелік вулиць, на яких проведуть капітальний та поточний ремонт, а на яких зроблять щебеневе покриття. Щоправда, існуючий список обіцяють поповнювати залежно від грошових надходжень на ці цілі. Про ці та інші питання з благоустрою говорили сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі.

24 березня 2008, 15:00