Архів новин за 20.03.2008

У Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відкрилася персональна виставка художниці Ольги Літус під назвою «Дивосвіт»

Світ незвичної мозаїки з природніх матеріалів, які до цього в українському образотворчому мистецтві майже не використовувались, бачили і наші журналісти.

20 березня 2008, 15:00

Вже два десятки років у Полтаві функціонує дитячий стаціонар одного дня

Заклад, який діє при дитячій поліклініці, – єдиний свого роду в Україні. Лише у нашому місті втілюють передовий західний досвід, який дозволяє дитині вже через декілька годин після операції повернутися додому.

20 березня 2008, 15:00

Не всі полтавці знають, що відомий хірург Микола Скліфософський похований у Полтаві, у селищі Яківці

Наша знімальна група вирішила перевірити, у якому стані знаходиться могила великого лікаря, і чи знають, де вона знаходиться, яківчани. До розслідування ми спеціально не залучали дослідників та професіоналів.

20 березня 2008, 15:00

Полтавська область стала однією із 5, які взяли участь у громадському обговоренні проекту концепції Державної цільової соціальної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівці

Передбачається, що після громадських обговорень, експертної оцінки у столиці та доопрацювання Концепція буде затверджена Кабміном для подальшого створення відповідної програми.

20 березня 2008, 15:00

Цього дня народився видатний український гетьман Іван Мазепа

З його ім'ям пов'язано чимало доленосних історичних подій для України і світу. Його співпраця зі швецьким королем Карлом ХІІ та польським королем Станіславом Лещинським стала великою інтригою Полтавської битви. Герой чи зрадник Іван Мазепа, це питання вже давно не дає спокою історикам.

20 березня 2008, 15:00

9 мільйонів гривень державної субвенції, котрі цього року виділили Полтаві на підготовку до відзначення 300-річчя Полтавської битви, недостатньо

Із проханням збільшити розмір субвенції до 25 мільйонів гривень міський голова Андрій Маковський сьогодні звернувся до Міністра культури і туризму України Василя Вовкуна під час його робочої поїздки на Полтавщину.

20 березня 2008, 15:00

До своєї сесії готуються і депутати обласної ради

Сьогодні вони витратили чергову порцію емоцій, дебатуючи на ще одному спільному засіданні постійних комісій з обговорення винесених на розгляд 14-ої сесії питань.

20 березня 2008, 15:00

Більше 55 мільйонів гривень передбачено на програму діяльності управління житлово-комунального господарства на 2008 рік

Її розглядатимуть на черговій сесії міської ради, а тим часом програма стала предметом попереднього обговорення на спільному засіданні постійних комісій міськвиконкому.

20 березня 2008, 15:00

Про свою діяльність за рік сьогодні на сесії Октябрської райради звітував її голова Олег Пругло

Назвавши основні досягнення за 12 місяців, керівник району окреслив і плани на рік наступний.

20 березня 2008, 15:00

Сьогодні о 9

15 на вулиці Панянки сталася дорожньо-транспортна пригода за участю аж чотирьох автомобілів. Протягом кількох годин рух вузькою вулицею був ускладнений. Людських жертв, на щастя, не було, а от водії тепер змушені будуть вдаватися до послуг авторемонтників.

20 березня 2008, 15:00