Архів новин за 19.03.2008

У літературно-меморіальному музеї Короленка постійно проходять екскурсії для школярів

Сам письменник часто збирав у своєму будинку дітей. Сьогодні до садиби Володимира Короленка завітали учні Микільської допоміжної школи-інтернату.

19 березня 2008, 15:00

Хвилини знайомства з мистецтвом глядачам звітного концерту подарувала Мала академія мистецтв

Заклад, до речі, незабаром носитиме ім'я Раїси Кириченко.

19 березня 2008, 15:00

Студенти однієї з груп Полтавського кооперативного технікуму на перервах між заняттями сьогодні замість цигарок смакували аскорбінкою

Вітамінами їх забезпечили лікарі міської студентської поліклініки по закінченню семінару з профілактики тютюнопаління.

19 березня 2008, 15:00

Протидія злочинності у сфері економіки стала темою спільної наради силових відомств та відповідних управлінь

Відбулася вона в обласній прокуратурі. Учасники наради підбили підсумки роботи у боротьбі з економічною злочинністю за минулий рік, а також дещо запланували у цьому напрямку.

19 березня 2008, 15:00

При Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області створено спеціальне сховище для зберігання вилучених наркотичних засобів

Відтепер саме до нього будуть надходити всі вилучені в області наркотики. Сьогодні до сховища передали чергову партію зілля.

19 березня 2008, 15:00

Найзабрудненішою річкою області наразі є Хорол

Ворскла – у категорії слабкозабруднених. Загалом майже 4 тисячі кілометрів річкової системи області потребують впорядкування та розчищення. Напередодні Всесвітнього дня води в обласному управлінні водного господарства «Полтававодгосп» пройшов круглий стіл, присвячений актуальним проблемам водного середовища регіону.

19 березня 2008, 15:00

Хоча культура спілкування водіїв в маршрутних таксі, яка останнім часом не відповідає загальноприйнятим нормам етикету, на переконання багатьох мешканців міста, не є глибоко соціальною проблемою, все

Тому вже нині міська влада планує вжити деяких попереджувальних заходів задля покращення культурного рівня в громадському транспорті.

19 березня 2008, 15:00

Уведення в цьому році в експлуатацію 21 багатоповерхового будинку передбачає програма розвитку житлового будівництва на 2008-9 роки

Її розглядатимуть на черговій сесії міської ради, а тим часом вона стала предметом попереднього обговорення на спільному засіданні постійних комісій міськвиконкому.

19 березня 2008, 15:00

За останній рік кількість злочинів кримінального храктеру зменшилась

Натомість, зросла кількість постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Такі дані наводили сьогодні під час засідання міськвиконкому.

19 березня 2008, 15:00

Сьогодні в Полтавській мерії відбулася прес-конференція міського голови

Андрій Матковський підбив деякі підсумки своєї роботи, розповів про участь полтавської делегації на виставці у Каннах, оцінив результати загальнонаціональної програми «Людина року», а також повідомив про будівництво в місті низки унікальних об'єктів.

19 березня 2008, 15:00