Архів новин за 18.03.2008

«Герої книжок з нами» - так називається виставка дитячого малюнка, що проходить у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського

Захід приурочений до 70-ччя Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного та Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.

18 березня 2008, 15:00

Завершився ще один етап соціально-профілактичної акції «Полтава без паління», яку організував міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Сьогодні нагороджували переможців конкурсу тематичних плакатів, хоча, як справедливо зазначили організатори, переможцями у цьому заході будуть усі, хто за цей тиждень активних дій у боротьбі з тютюнопалінням замислиться над проблемою згубної звички.

18 березня 2008, 15:00

Нарешті добігла логічного завершення резонансна історія із замінуванням відділення «Ощадбанку» в Полтаві

Правоохоронці з'ясували, що це був хибний виклик і на сьогодні вже затримали невдаху-жартівника.

18 березня 2008, 15:00

Окремі сільгоспвиробники області почали відчувати надмірне втручання у роботу представників влади: мотивуючи розпорядженням Президента, практикують збільшення орендної платні

Деякі думки звучали сьогодні на спільному засіданні обласних постійних комісій – на них обговорювали питання, винесені на розгляд 14 сесії облради.

18 березня 2008, 15:00

Вже найближчим часом у Полтавському міському виконавчому комітеті почнеться впровадження системи електронного документообігу

Розроблена польськими фахівцями, ця програма оптимізує роботу усіх відділів виконкому, що, у свою чергу, пришвидшить надання відповідних послуг та покращить їх рівень.

18 березня 2008, 15:00

Невдовзі у Полтаві розпочнеться двомісячник чистоти

Київський район до наведення ладу планує залучити армію своїх підприємців. Сьогодні з цього приводу представників приватних структур Київського району збирали на нараду у райвиконкомі. Адже, лише за минулий рік у Київському районі з'явилося ще 40 торговельних об'єктів та 16 побутових закладів.

18 березня 2008, 15:00

На одній з сесій міської ради депутати розглядатимуть питання виносу грального бізнесу за межі Полтави

Під час рейду відповідних служб гральними точками в районі Центрального ринку перевіряючі виявили декілька незаконно працюючих автоматів та необлаштованих для цього приміщень. Представники міської влади зазначають – у них дуже мало прав для того, аби припинити таку незаконну діяльність спритних підприємців грального бізнесу.

18 березня 2008, 15:00

Полтавська міська санепідемстанція провела черговий рейд по благоустрою міськими пляжами та прибережними зонами

Тут вже найближчим часом планується провести рекультивацію землі та підсипку нового піску, а ще – забезпечити щоденне прибирання території від сміття.

18 березня 2008, 15:00

Акція зі встановлення пам'ятного знаку Симону Петлюрі у Полтаві триває

Її прихильники піддають сумнівам рішення суду про демонтаж каменя на місці майбутнього пам'ятника, а також підозрюють, що сам демонтований камінь викрадений та знищений невідомими особами. Про це вони повідомили нашим кореспондентам сьогодні на брифінгу. А от нашим журналістам відшукати злощасний камінь таки вдалося.

18 березня 2008, 15:00