Архів новин за 17.03.2008

Свої шедеври присвятили 70-річчю Полтавської музичної школи №1 імені Платона Майбороди її вихованці та викладачі

У палаці дозвілля «Листопад» святкували поважний ювілей одного з найстаріших музичних закладів країни.

17 березня 2008, 15:00

Музейна педагогіка – такий оригінальний у нас, але розповсюджений у всьому світі напрям роботи музейних закладів, одна з численних форм спілкування з поціновувачами прекрасного у Полтавській Галереї м

Сьогодні про стиль барокко тут вирішили поговорити не лише мовою художніх полотен, а й доробком колективу Полтавського професійного ліцею сфери послуг.

17 березня 2008, 15:00

Українські народні пісні цими вихідними інсценізували у міському центрі дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання

Малеча, молодь і навіть педагоги-організатори із 10 різних клубів змагалися між собою за звання кращих артистів. Нійцікавіші моменти конкурсу «Полинь у сплеску музики і слова, народна пісня чарівна» – далі.

17 березня 2008, 15:00

Урок історії – спектакль «Щоденник Анни Франк» – перезентували сьогодні полтавцям в обласній філармонії

Його актори – учні 2 – 11 класів та випускники школи «Паросток». Досьогодні дію на сцені реалізують виключно непрофесійні колективи, хоча тема вистави – більш ніж просто серйозна.

17 березня 2008, 15:00

Відтепер, як і колись, у полтавському Корпусному парку мешкатиме родина білочок

За сприяння Октябрського райвиконкому, пару лісових мешканців сьогодні випустили у новому для них місці проживання.

17 березня 2008, 15:00

Роком відновлення парторганізації назвали 2007-ий члени обласної організації Народної партії

На звітно-виборчій конференції, яка відбулася напередодні, обрали голову організації, керівні органи та делегатів на Х-ий з'їзд партії. Відзвітувало керівництво обласної організації Народної партії і про свою діяльність.

17 березня 2008, 15:00

З 11 по 14 березня у Каннах (Франція) пройшла наймасштабніша щорічна міжнародна виставка у сфері нерухомості, найбільш авторитетний інвестиційно-експозиційний форум

Цьогоріч в рамках національного вперше свій стенд представила і Полтава. Серед інвестиційних проектів – будівництво багатофункціонального комплексу з критим гірськолижним спуском та аквапарк. В рамках поїздки представники полтавської делегації відвідали місця, пов'язані із життям нашої славетної землячки Марії Башкірцевої.

17 березня 2008, 15:00

Сьогодні стан полтавських автошляхів особисто перевіряв мер Полтави Андрій Матковський

Разом із представниками відповідних служб, управлінь та журналістами він проїхався містом, оцінив проблеми та роздав доручення відповідальним службам. Щоправда, питань, пов'язаних з дорогами та які потребують вирішення, виявилося більше, аніж самих проблем на автошляхах.

17 березня 2008, 15:00