Архів новин за 14.03.2008

«Жінки незвичайної долі» – так називається презентована цими днями в Полтавській обласній бібліотеці книга краєзнавця Любові Убийвовк

Це – розповідь про видатних та непересічних полтавок, які своєю творчістю прославляли не тільки наш регіон, а й всю Україну.

14 березня 2008, 15:00

Цікаву мистецьку виставку влаштував естетичний відділ обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного

У центрі уваги – Тетяна Пилипенко, знана у Полтаві майстриня. Разом з дітьми вона відзначає у бібліотеці свій ювілей. Причому, в цьому випадку іменинниця сама дарує друзям свою творчість.

14 березня 2008, 15:00

Щорічне міське дитяче свято «У світі птахів» пройшло сьогодні у Палаці дитячої та юнацької творчості

Організаторами заходу виступили кафедра біології людини та тварини педуніверситету та обласний еколого-натуралістичний центр. У рамках свята пройшло і 2 конкурси: на кращий малюнок птаха та на виготовлення штучних гніздівель і годівниць.

14 березня 2008, 15:00

Сьогодні у центральній міській бібліотеці обирали найкращого читача Полтави

Це – другий етап конкурсу «Найкращий читач України». Участь у ньому беруть учні 6-7 класів. Якщо на І етапі школярі розказували про улюблених героїв, то на нинішньому - другому - про улюблений твір.

14 березня 2008, 15:00

У розвитку навчального процесу сучасної шкільної системи велику роль відіграє впровадження нових методів та прийомів у навчанні та формуванні комунікативної компетенції учнів

Ці та інші питання з'ясовували на семінарі учителів іноземної мови, що пройшов у Полтавській гімназії №17 у рамках загальноміських днів педагогічної майстерності вчителів іноземної мови.

14 березня 2008, 15:00

Можливо, колись концертами і не тільки вшановуватимуть в Україні поки що підзабуту історичну подію – підписання Гадяцького договору

Принаймні, присвячене відзначенню в області цієї дати у Полтаві сьогодні пройшло засідання круглого столу. На думку учасників зібрАння, документ є незаслужено забутим в сучасній історичній науці, хоча свого часу договір був однією з перших спроб євроінтеграції України.

14 березня 2008, 15:00

Більше 20 приватних підприємств, громадських організацій та інших закладів приєдналися до соціально-профілактичної акції «Полтава без паління»

Її мета – пропаганда здорового способу житя. У міськвиконкомі пройшло розширене засідання оргкомітету акції, на яке запросили керівників організації, які приєдналися. Обговорювали на ньому майбутні заходи.

14 березня 2008, 15:00

За даними обласної земельної інспекції, з початку цього року виявлено близько ста випадків самовільно занятих земельних ділянок

Головні причини порушення законодавства – неналежне ставлення до виконання своїх обов'язків органів влади та місцевого самоврядування, а також недостатній контроль за їх діяльністю. Про це на розширеному засіданні колегії говорили сьогодні в обласній прокуратурі.

14 березня 2008, 15:00

Близько 100 операторів працює сьогодні на ринку нерухомості Полтави

Але досі ріелтори міста не мали єдиного громадського об'єднання, а відтак - і спільних «правил гри», стандартів якості та захисту. Сьогодні в обласному центрі презентували новостворений осередок Гільдії ріелторів України.

14 березня 2008, 15:00

Hівень розкриття особливо тяжких злочинів у Полтаві – найвищий в області та один з найкращих в Україні

Такими є дані Полтавського міського управління МВС. Про підсумки виконання міської цільової програми боротьби зі злочинністю на 2006-2010 роки доповідали правоохоронці на засіданні комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформації, регламенту та депутатської етики.

14 березня 2008, 15:00