Архів новин за 13.03.2008

Обласний дитячий фестиваль «Веселкова пісня» відкрився вчора у театрі імені Гоголя

Проводять його для того, аби виявити потенційні здібності і можливості дітей, допомогти їх розвивати. Маленькі таланти мають змогу проявити себе в якомусь із запропонованих жанрів. Організував фестиваль обласний благодійний фонд «Вікторія».

13 березня 2008, 15:00

Полтавська гімназії № 9 провела відкриту виставку творчих робіт своїх учнів

Цей захід спеціально провели до Дня гімназії. Тут всі вихованці, починаючи з 2-го класу, змогли представити свої досягнення.

13 березня 2008, 15:00

Міжнародна науково-практична конференція до 120-ої річниці з дня народження видатного педагога Антона Макаренка розпочала свою роботу в Полтаві на базі педуніверситету

За тему цьогорічного зібрання організатори форуму взяли питання вивчення спадщини Макаренка на тлі педагогічних пріоритетів сучасності. В рамках заходу працює й Всеукраїнський науково-практичний семінар для студентів, магістів та молодих науковців.

13 березня 2008, 15:00

Вчора о 16-й на перехресті вулиць Фрунзе та Шевченка сталася дорожньо-транспортна подія

ДТП трапилася за участю двох легкових автомобілів. Обидва водії говорять, що світлофори на час аварії не працювали. Ймовірна причина їх непрацездатності – інша аварія, яка сталася далі по вулиці Шевченка.

13 березня 2008, 15:00

Близько двох з половиною кілограмів коноплі вилучили правоохоронці у полтавця

24-літній хлопець скуповував наркотик і розповсюджував серед знайомих. Що найбільше здивувало у цій справі правоохоронців - затриманий оснастив свій будинок сучасною технікою для безпеки свого бізнесу.

13 березня 2008, 15:00

Свій рейд провели контролюючі служби Октябрського району

Цього разу вони виявили 2-а готелі, які займалися відповідною діяльністю без сертифікатів та дозволу на таку діяльність.

13 березня 2008, 15:00

25 дзвінків отримали учасники прямої телефонної лінії «Суспільство проти корупції», яка пройшла в облдержадміністрації

Звернення виявилися різноманітними - від перевищення службових повноважень працівниками МВС до роз'яснення порядку подання податкових декларацій.

13 березня 2008, 15:00

На базі комунального підприємства «Полтававодоканал» пройшла розширена колегія головного управління житлово-комунального господарства

Її учасники не лише підбили підсумки річної діяльності підприємств сфери, а й відзначили кращих співробітників. Адже за кілька днів комунальники відзначатимуть професійне свято.

13 березня 2008, 15:00

Якщо не зайнятися комплексно реконструкцією зелених насаджень міста, то за декілька років Полтава перетвориться на запилений багатоповерховий вулик

В цьому переконані учасники круглого столу з теми озеленення обласного центру. Громадська колегія при міськвиконкомі визначила основні проблеми та шляхи їх вирішення, щоб повернути місту звання одного з найзеленіших в Україні.

13 березня 2008, 15:00