Архів новин за 12.03.2008

Сьогодні визначилися переможці 13-го обласного конкурсу команд КВН

Підтверджуючи традицію перемагати, «27 вольт» – команда 27-ої полтавської школи – здобула лідерство. Гравці з Кременчука посіли друге місце, на третьому опинилася збірна Карлівського району.

12 березня 2008, 15:00

Початок весни – традиційна пора вітань прекрасної половини людства з Міжнародним жіночим днем

В цей час важко знайти організацію або заклад, де б не вітали слабку стать з їхнім святом. Влаштувала святковий концерт і обласна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

12 березня 2008, 15:00

Сьогодні в будинку культури ПТМЗ відкрився обласний зліт юних туристів та краєзнавців

Триватиме він 3 дні. В результаті визначать 10 команд-переможців, які отримають призи у вигляді книг та туристичного знаряддя. Загалом же без подарунків не залишиться жоден з учасників, запевняють організатори.

12 березня 2008, 15:00

Один з показників розвитку краю – рівень сфери послуг

Нині, коли область готується до відзначення ювілею Полтавської битви та проведення фінального туру чемпіонату Європи з футболу, питання якості готельних послуг постає особливо гостро. Про один з ефективних механізмів поліпшення ситуації у цьому напрямку – державну сертифікацію – в наступному матеріалі.

12 березня 2008, 15:00

У Полтаві починає діяти новий соціально-освітній проект «Світ Нових Технологій»

В його рамках учнівську молодь міста безкоштовно знайомитимуть з найсучаснішими новинками комп'ютерного світу. Перші учні, які стали учасниками проекту, – школярі 30-ої полтавської гімназії.

12 березня 2008, 15:00

Сучасні українські школярі навіть твори про Тараса Шевченка можуть не писати, а списувати з допоміжних книжок

Як боряться полтавські вчителі з тим, що учні користуються посібниками з вирішенням домашніх завдань з усіх предметів, досліджувала Олена Орлова.

12 березня 2008, 15:00

У полтавських школярів – важлива подія

У сьомій школі урочисто нагороджували переможців і призерів міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий літературний твір образотворчого мистецтва «Безсмертний подвиг українського народу». Нагородження пройшло у рамка міського свята, присвяченого Тарасові Шевченку.

12 березня 2008, 15:00

Полтавський міський голова Андрій Матковський став лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року – 2007»

У вівторок увечері у Києві, в готелі «Дніпро», нагороджували всіх лауреатів в усіх номінаціях, а це – 51 особа. Лідерів же у своїй галузі визначить академічна рада до 22-го березня. Фактично репетицію «Людини року» бачила і наша знімальна група.

12 березня 2008, 15:00

За дві з половиною години – більше півсотні протоколів

Такий результат операції, яку у середу зранку провели працівники Державтоінспекції з обслуговування міста Полтави. У полі зору прпавоохоронців – пішоходи та водії-порушники.

12 березня 2008, 15:00

Тема порушення правил благоустрою міста будівельними компаніями останнім часом стала особливо актуальною, адже Полтава переживає будівельний бум

Те, що подекуди коїться навколо будівельних майданчиків, є постійним об'єктом нагляду інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста. Один з її рейдів виявив грубі порушення норм благоустрою та нанесення шкоди відомій каштановій алеї зі сторони полтавського забудовника.

12 березня 2008, 15:00