Архів новин за 11.03.2008

Яскраві, феєричні, незабутні вечірки, паті та шоу відтепер організовуватимуться в Полтаві колективом справжніх професіоналів

«Паті-позитив» – промо-група, створена досвіченими шоу-менами з Москви та Полтави, яка втілюватиме найкращі традиції організації шоу зі столиці Росії. Першу свою вечірку промо-група влаштувала у нічному клубі «Стелс».

11 березня 2008, 15:00

9-го березня в Україні та за її межами відзначали 194-ту річницю від Дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

Віддати шану до одноіменного пам'ятника прийшли цього дня представники влади та громади міста.

11 березня 2008, 15:00

Трибуналом полтавських жінок-трудівниць засуджено дії Президента України, прем'єр-міністра та голови Верховної Ради, які написали листа до керівництва НАТО, де виразили готовність країни вступити до а

Своєрідний суд організували обласний осередок Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», Компартія України та організація «Правозахист».

11 березня 2008, 15:00

У неділю у Полтаві підбили підсумок Масляного тижня

Міська влада організувала цього дня масові гуляння на вулиці Жовтневій. Відповідно до програми заходу, на полтавців очікували конкурси, розваги, виступи аматорів сцени.

11 березня 2008, 15:00

Будувати гаражі для полтавських водіїв нині не функціонально

Щоб автомобілісти не залишали свій транспорт на міських газонах, треба створити місця для законного паркування, і, разом з тим, посилити контроль за порушниками. Із наради, яка відбулася у першого заступника міського голови Валентина Герасименка з представниками органів місцевого самоврядування, правопорядку та Державтоінспекції, – далі Інна Безугла.

11 березня 2008, 15:00

10 років сьогодні виповнилося з дня створення Ради підприємців міста Полтави

За цей час завдяки діяльності органу кількість полтавських підприємців збільшилася вдвічі. Про це та інше говорили на святковому засіданні Ради.

11 березня 2008, 15:00

Вимушені канікули школярів через карантин на запланований весняний відпочинок не вплинуть

Про це сьогодні повідомили під час апаратної наради у міськвиконкомі.

11 березня 2008, 15:00