Архів новин за 1.03.2008

Виставка юної художниці Марійки Квітницької відбулася цими днями у Полтавському палаці дитячої та юнацької творчості

Дівчинка навчається в студії образотворчого мистецтва «Соняшник» та вже встигла отримати декілька нагород міських та всеукраїнських конкурсів, серед яких найпрестижніший – імені Саші Путрі.

1 березня 2008, 15:00

Всеукраїнська виставка відкрилася в Галереї мистецтв

Об'єднала вона роботи однієї тематики - зимових етюдів. Та, не дивлячись на це, відвідувачі експозиції відзначають загальний позитивний настрій та теплі відчуття від переглянутих картин.

1 березня 2008, 15:00

Цими днями у міському будинку культури відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу-фестивалю композиторів пісенного жанру «Журавлиний ключ»

Участь у ньому взяло більше 50 учасників з різних регіонів України. Головним же призом конкурсу, вручення якого відбудеться у фіналі, стане путівка до Туреччини.

1 березня 2008, 15:00

До Дня незалежності у місті почне працювати новий спорткомплекс європейського рівня

Спортивний центр «Динамо» поблизу Головного управління МВС планують відкрити саме 23 серпня цього року. Напередодні робочий обхід території новобудови зробив головний міліціонер області Михайло Цимбалюк.

1 березня 2008, 15:00

З 2-го березня розпочинається Масляна

З цього часу протягом тижня триває період підготовки до Великого посту. Завершується ж святкування 9-го березня - Прощеною неділею. Наші предки сприймали Масляну як початок весни, тому і пекли млинці у формі весняного сонця. Цього року Масляна співпала із календарним приходом весни.

1 березня 2008, 15:00

З початком весни змінено тарифи на послуги ГЖЕДів щодо утримання будинків та прибудинкових територій

На нещодавньому засідання міськвиконкому підвищили ціни, які діяли з 2000 року без змін і не відповідали умовам сьогодення. Збільшення тарифів повинно покращити і якість послуг комунальників, і матеріально-технічну базу усього житлово-комунального господарства міста, говорять представники міської влади.

1 березня 2008, 15:00

Біля Краєзнавчого музею, на місці колишнього кафе, з'явиться адміністративний будинок

Це буде фактично відновлення історичної справедливості, пояснюють в міській раді, адже колись поряд з Краєзнавчим музеєм знаходилось двоповерхове приміщення. Слугувало воно резиденцією мера міста для прийому іноземних гостей. Тепер і будинок, і його функції відновлять.

1 березня 2008, 15:00