Архів новин за 9.02.2008

У п'ятницю ввечері у клубі «22» відбувся конкурс хіп-хоп команд

Аби взяти у ньому участь, до Полтави з'їхалися гурти з усієї України. Такий захід проводять вперше, та кількість присутніх, говорять організатори, вселяє надію на те, щоб змагання отримало звання традиційного.

9 лютого 2008, 15:00

У Галереї мистецтв полтавські письменники влаштували вечір гумору

Багато з них представляють різноманітні творчі об'єднання не лише України. Є й такі, які входять до Московського клубу афористики.

9 лютого 2008, 15:00

Обласний конкурс-захист робіт Малої академії наук на Полтавщині пройде всімнадцяте

У ньому беруть участь учні 8-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та гуртківці позашкільних навчальних закладів. Цьогоріч урочисте відкриття конкурсу відбулося у театрі імені Гоголя.

9 лютого 2008, 15:00

Через два дні після загибелі експерта-криміналіста Карлівського райвідділу міліції до райцентру з плановим візитом прибув начальник УМВС області Михайло Цимбалюк

Мета перебування головного міліцонера області на Карлівщині – ознайомлення з криміногенною ситуацією та умовами роботи підлеглих.

9 лютого 2008, 15:00

15-го лютого – 19-та річниця виведення радянських військ з Афганістану

Серед тих, хто пройшов афганську війну, були і полтавці. Кожного року напередодні школи міста організовують зустірічі із ветеранами Афганістану. А от 30-та гімназія їх запрошує постійно.

9 лютого 2008, 15:00

Ветеринарне управління в області підбило підсумки своєї роботи за минулий рік

На розширеній нараді йшлося про подолання в регіоні туберкульозу, про боротьбу з лейкозом, на який хворіює велика рогата худоба, та зі сказом – від останнього у 2007 загинуло 213 тварин. Свої оцінки роботі ветеринарів дали обласна влада та Державний комітет України ветеринарної медицини.

9 лютого 2008, 15:00

Європейський Союз за сприяння Світового банку розпочав проект «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні»

Його завдання – оптимізація медичної сфери в нашій країні. Однією з трьох областей, де культивуватимуть цей досвід, стала Полтавська область.

9 лютого 2008, 15:00

Останні кілька днів питання змін до закону про «Місцеве самоврядування», які вніс Президент України, досить активно обговорюється в суспільстві

Представники місцевої влади в кожному районі Полтави намагаються донести до широкого загалу основні положення таких нововведень та їх наслідки в разі прийняття поправок Верховною Радою.

9 лютого 2008, 15:00