Архів новин за 8.02.2008

Школярі повинні знати правду про афганську війну, вважає педагогічний колектив 3-ї школи

Краще, якщо про це їм розкажуть ті, хто воював в Афганістані. Зустрічі із ветеранами у навчальному закладі проводять постійно, до того ж, не тільки напередодні дати виводу радянських військ з Афганістану.

8 лютого 2008, 15:00

В інституті післядипломної педагогічної освіти знову говорили про Голокост

За підтримки різних організацій, в тому числі – й іноземних, тут провели тренінг для вчителів історії. До речі, зібрали педагогів з усієї області.

8 лютого 2008, 15:00

Кілька днів тому у Кременчуці побили співробітника правоохоронних органів – 22-річного Євгена Косенка

Нападників міліція затримала на місці. Потерпілий нині у лікарні. Причина нападу з професійною діяльністю не пов'язана. Правоохоронці ж не хочуть акцентувати увагу на тому, що потерпілим виявився саме їх співробітник, говорять, на його місці міг бути хто завгодно.

8 лютого 2008, 15:00

Представникам міської влади сьогодні демонстрували екскурсійну частину міської міжгалузевої програми «Полтава екскурсійна»

Депутатів міськради та начальників управлінь возили видатними історичними місцями міста, які в майбутньому мають стати туритичною меккою не тільки для України, а й для усього світу.

8 лютого 2008, 15:00

Зелене обрамлення Полтавщини цього року буде на 60% складатися з нових насаджень, а за останні шість місяців в області з'явилося додаткових 1230 гектарів парків та скверів

Береги річок укріплюють, а дороги у сільській місцевості стали значно чистішими, та все ж нинішнє ставлення громади до навколишнього середовища можна назвати прямуванням до екологічної катастрофи. Так говорили учасники наради з благоустрою, що пройшла в обласній державній адміністрації.

8 лютого 2008, 15:00

Нещодавно запропоновані Президентом Віктором Ющенком поправки до закону про місцеве самоврядування викликали обурення представників полтавської громади

Як говорять останні, ці поправки обмежують повноваження місцевих органів влади та надають більше прав державним адміністраціям. Обговорення з цього приводу пройшли у Ленінському райвиконкомі міста.

8 лютого 2008, 15:00