Архів новин за 7.02.2008

16-ту школу із концертом відвідав творчий центр Наталії Май

Щоправда, із 80-ти вихованців центру в навчальному закладі виступило лише 15. Та навіть вони змогли зібрати не лише учнів, а й мешканців мікрорайону.

7 лютого 2008, 15:00

15-го лютого – 19-та річниця виведення радянських військ з Афганістану

Серед тих, хто пройшов афганську війну, були і полтавці. Кожного року напередодні школи міста організовують зустрічі із ветеранами Афганістану. Більшість із них з тими чи іншими закладами співпрацюють постійно. Сьогодні вечори пам'яті пройши у 4-й та 10-й школах.

7 лютого 2008, 15:00

У педуніверситеті протягом двох днів проходить Міжнародна наукова-практична конференція з теми «Біорізноманіття»

Організаторами її виступили сам вуз, аграрна академія, інститут післядипломної педосвіти та Міністерство аграрної політики. Окрім вітчизняних спеціалістів, на конференцію приїхали і науковці з європейських країн та США.

7 лютого 2008, 15:00

Новосанжарські правоохоронці затримали групу циган, яка упродовж місяця грабувала пенсіонерів

Злочини цигани встигли вчинити не в одній області, на їх рахунку – більше 30-ти пограбувань. Жертвами злочинного угрупування стали і мешканці Полтавського регіону.

7 лютого 2008, 15:00

Сьогодні медична стоматологічна академія приймала гостей з майже усієї України

Тут пройшов традиційний Всеукраїнський конкурс стоматологів-інтернів. Вимоги змагання залишилися майже незмінними, змінюються лише підходи, методи роботи та метеріали.

7 лютого 2008, 15:00

Наприкінці січня Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк провів робочу нараду за участю керівників органів місцевого самоврядування

Він закликав вивчити всі законопроекти, які стосуються їх реформування, та подати свої пропозиції. На думку мерів, внесення змін лише погіршує становище місцевого самоврядування, натомість же потрібен новий закон. У Полтавській обласній раді дану проблему обговорювали представники громадських організацій.

7 лютого 2008, 15:00

На двадцять п'ятій сесії депутати міськради розглядатимуть, серед іншого, питання затвердження звіту про виконання міського бюджету за минулий та уточнення показників міського бюджету на цей рік

Крім того, на порядку денному сесії розглянуть і міську програму «Безпечне житло» на 2008-2010 роки. У міськвиконкомі відбулося засідання постійних комісій, на якому ці питання розглядали попередньо.

7 лютого 2008, 15:00