Архів новин за 4.02.2008

Виготовлення ДНК-фотопортретів – поки що новинка для українців

Та вони можливі. Придумав поєднати генетичний код із зображенням людини саме полтавець – аспірант лабораторії генетики Інституту свинарства.

4 лютого 2008, 15:00

Учні 20-ї школи сьогодні навчали вчителів

Для останніх школярі провели кілька майстер-класів з витинанки та приготування солоного тіста. І тим, й іншим зміна ролей сподобалась. Учитель-методист школи Алла Бережна говорить, що діти у 20-ій – звичайні, але кожен із них може чомусь особливому навчити викладачів.

4 лютого 2008, 15:00

2 лютого у Чернігівській області поблизу станції Крути відбулася батально-історична інсценізація бою

Учасники військово-історичних клубів відтворили реальні події 1918 року. На захід пам'яті героїв Крут завітав Президент України. До Чернігівської області їздила і делегація від Полтави – представники міськвиконкому поклали квіти до пам'ятного знака.

4 лютого 2008, 15:00

150 рекомендацій вживання й застосування меду давав ще у першому столітті нашої ери видатний цілитель Авіценна

Нині продукти бджолярства – найулюбленіші й найсолодші й ліки у всьому світі. Україна – сприятлива для цього виду промислів держава, визнаний у світі експортер солодкого продукту, де на основі широкомасштабних досліджень складу та властивостей меду розроблений державний стандарт технічних умов його виготовлення.

4 лютого 2008, 15:00

Понад 550 осіб за минулий тиждень відвідали травматологічний пункт 1-ої міської лікарні

80 % усіх зареєстрованих тут ушкоджень – результати пішого пересування слизькими вулицями нашого міста.

4 лютого 2008, 15:00

10 років страждають від фекальних потоків жителі будинку №3 по провулку Піонерському, що в самому центрі Полтави

Туалет, який знаходиться у дворі, періодично переповнюється, і хоча його прибирають працівники першого ЖЕДу, вирішувати проблему треба кардинально, говорять мешканці будинку.

4 лютого 2008, 15:00

Відтепер оформити довіреність на отримання грошових компенсацій втрат від знецінених грошових заощаджень у приватного нотаріуса коштуватиме так само, як і у державного

Крім того, тепер ці послуги можна отримати «на дому». Ці та інші нововведення покликані прискорити процес виплат грошових компенсацій, запевняють у міському управлінні юстиції.

4 лютого 2008, 15:00

Слідство щодо викраденого горельєфу з пам'ятника Котляревського нині активно ведеться, повідомив представник правоохоронних органів сьогодні під час апаратної наради у міськвиконкомі

Наразі переглядаються відеоплівки камер спостережень із сусідніх магазинів. Перевіряють і пункти прийому метабрухту та антикварні магазини, куди б могли здати елемент пам'ятника.

4 лютого 2008, 15:00