Архів новин за 29.02.2008

Відділ масової літератури Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського провів першу в нашому місті презентацію книг київського видавництва «Смолоскип»

Збірки письменників «Розстріляного Відродження», кілька з яких не перевидавалися з 20-х років минулого століття, гості подарували до фондів обласної бібліотеки.

29 лютого 2008, 15:00

У 33-ій гімназії пройшло свято рідної мови

Тут навчаються діти різних національностей, тому тут підтримують добру традицію відзначення свята, навіть, незважаючи на карантин.

29 лютого 2008, 15:00

На юридичному відділенні Аграрного коледжу управління і права аграрної академії завершився тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

В рамках заходу, спрямованого на оптимізацію навчального процесу, провели низку відкритих занять, семінарів, зустрічей та виставок.

29 лютого 2008, 15:00

Майбутнє проведення урочистих подій обговорювали на спільному засіданні голів підкомітетів з піготовки до відзначення 300-річчя Полтавської битви

Зокрема, планують відтворити історичні баталії на місцях битви та організувати архітектурний конкурсу на визначення кращого проекта пам'ятника шведському королю Карлу XII та гетьману України Івану Мазепі.

29 лютого 2008, 15:00

15 років у Полтаві діє Фонд захисту та підтримки талановитих дітей

Увесь цей час він підтримував юні обдарування краю. Сьогодні присутні у конференц-залі Галереї мистецтв були свідками зворотньої картини - діти та педагоги самі дякували організації за працю.

29 лютого 2008, 15:00

На які програми розподілять вільні лишки обласного бюджету, говорили сьогодні на обласній комісії з питань забезпечення законності та правопорядку

Торкнулися і резонансного питання по Указу Президента щодо обмеження прав місцевого самоврядування.

29 лютого 2008, 15:00

Питання невідповідності тарифів на житлово-комунальні послуги та вартості послуг, що надаються підприємствами галузі, знову порушили в обласній раді

Цього разу – на засіданні постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства.

29 лютого 2008, 15:00

70 салонів гральних автоматів, які незаконно займалися цим видом діяльності, припинили свій бізнес в результаті роботи відповідних служб, управлінь та відомств в рамках виконання розпорядження міськог

Втім, цими результатами не були задоволені члени постійних депутатських комісій, які сьогодні з цього приводу провели засідання, де і розглянули результати відповідної перевірки гральних закладів.

29 лютого 2008, 15:00