Архів новин за 28.02.2008

Сьогодні підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка, який організувала фракція БЮТ в Октябрській райраді

Із майже ста учасників визначили 18 переможців, а кращим з кращих організатори влаштували смачну вечерю в піцерії.

28 лютого 2008, 15:00

Полтавський міський Палац дитячої та юнацької творчості став найкращим позашкільний закладом в Україні

Таким його визнало Міністерство освіти і науки. Це підтвердили і результати державної атестації, яка проходила у Палаці протягом останніх двох тижнів.

28 лютого 2008, 15:00

Ряди працівників огранів внутрішніх справ поповнилися 60 молодшими сержантами

Сьогодні у музеї працівників міліції вони присягнули на вірність Україні та вирушили на свої робочі місця.

28 лютого 2008, 15:00

З 1 березня у Полтаві введуть нові тарифи на комунальні послуги

Вони будуть більші за попередні, але по гаманцю полтавців особливо не вдарять - частину коштів візьме на себе міська влада.

28 лютого 2008, 15:00

«10 років впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності: досвід, результати, перспективи» – під такою назвою у Полтаві пройшов міжрегіональний круглий стіл

Полтава - третє українське місто, де ювілей розглядають у розрізі успіхів вітчизняної фінансової галузі, авторитету української валюти на міжнародній арені та завдань на теперішньому етапі розвитку української держави.

28 лютого 2008, 15:00

Конкурс проектів, що сприятимуть дотриманню професійних стандартів та журналістської етики, оголошує в Україні Фонд розвитку засобів масової інформації Посольства Сполучених Штатів Америки

Участь у ньому можуть взяти виключно незалежні ЗМІ. З таким проектом сьогодні до Полтави завітав координатор програми Фонду Відділу преси, освіти і культури Посольства США Олег Пастухов.

28 лютого 2008, 15:00

Про питання соціально-економічного розвитку регіону та вплив підвищення тарифів на підприємства житлово-комунального господарства говорили сьогодні на колегії в облдержадміністрації

Адже кількаразове збільшення цін на природний газ та електроенергію, говорять спеціалісти, призвели до збільшення боргу підприємств.

28 лютого 2008, 15:00

У Полтаві втілюється цільова програма підтримки та розвитку материнства та дитинства «Лелека над містом»

Ініціювали її депутати фракції БЮТ міської ради, до виконання залучені майже всі структурні підрозділи виконкому, районні ради та депутатський корпус. Аби переконатися у доцільності й практичній дії одного з напрямків програми – збільшення народжуваності та збереження здоров'я матері та дитини, – міська влада, депутати та місцеві журналісти завітали сьогодні до міського пологового будинку.

28 лютого 2008, 15:00

Єдиний терапевтичний центр, що дасть можливість краще обладнати палати для хворих, створять у Полтаві

Принаймні, таку концепцію обговорювали під час круглого столу в міській раді.

28 лютого 2008, 15:00

16 будинків та підземний перехід, що належали заводу «Знамено», міська влада прийняла рішення взяти в комунальну власність ще в серпні минулого року

Та через невиконання умов передачі з боку заводу ситуація так з місця й не зрушила. Нараду з цього питання нині провів перший заступник міського голови Валентин Герасименко.

28 лютого 2008, 15:00