Архів новин за 27.02.2008

Оптимізувати мережу шкільних закладів області, до кінця календарного року стовідсотково підключитися до інтернету, а ще на стількі ж процентів вивчити українську – ці та інші проблемні питання наразі

У педагогічному університеті відбулося розширене засідання підсумкової колегії управління освіти та науки облдержадміністрації за участю представників обласної влади, галузевих управлінь та профспілок освіти.

27 лютого 2008, 15:00

Лише близько 30% жителів області вважають себе поінформованими щодо сутності та діяльності Південно-атлантичного альянсу, говорилося сьогодні на засіданні круглого столу в облдержадміністрації

Тут підбивали підсумки виконання програми інформування громадськості області з питань євроінтеграції за 2007 рік та відповідні проекти, які діятимуть протягом наступних років.

27 лютого 2008, 15:00

Річкової повені цьогоріч може не бути, а от від дощу вона можлива, оскільки уже з 1-го березня розпочнуться опади

Про шляхи попередження цього явища та ліквідацію наслідків говорили сьогодні на плановому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

27 лютого 2008, 15:00

Давно постає у місті й питання перейменування кількох вулиць, адже його періодично порушують депутати різних рівнів

Аби з'ясувати ставлення мешканців до перейменування, міська влада доручила громадській організації провести відповідне соціологічне опитування.

27 лютого 2008, 15:00

Мешканці 5 будинків Авіамістечка у вівторок увечері перекрили вулицю Маршала Бірюзова

На такий крок їх спонукали постійні відключення електроенергії у будинках. Жителі Авіамістечка сподіваються, що пікетування допоможе скоріше владнати проблему – вони хочуть, аби «Обленерго» взяло ці 5 будинків на свій баланс.

27 лютого 2008, 15:00

Підсумки будівельного року підбивали сьогодні у міському будинку культури

Дев'ятий рік поспіль тут відкривається виставка «Полтава будівельна». Традиційно у рамках експозиції відзначили й переможців конкурсу «Полтавська марка», провели круглий стіл з проблем забудови.

27 лютого 2008, 15:00