Архів новин за 25.02.2008

Відомий московський письменник та перекладач, наш земляк Юрій Дєнісов презентував широкому загалу книгу свого товариша, російського поета Юрія Стефанова

Книга під дещо дивною назвою «Изображение на погребельной пелене» містить вірші, поеми та байки, переважно, на містичну тематику. Це – вже третє посмертне видання Юрія Стефанова.

25 лютого 2008, 15:00

«Таланти багатодітної родини» – так називався п'ятий ювілейний конкурс, що відбувся на базі тридцять восьмої школи міста

Участь у ньому взяло майже сімдесят дітей з різних куточків нашої області. Переможці ж отримають путівки до «Артеку», де зможуть не тільки гарно відпочити, а й позмагатися вже на Всеукраїнському етапі цього конкурсу.

25 лютого 2008, 15:00

Кілька років тому індивідуальні автомобільні номери українці могли побачити хіба що у кіно, та й то – в американському

Нині «Васі», «Колі», «Солобки» і «Саничі» їздять дорогами України. Яким чином замовляють собі індивідуальні номерні знаки? Що на них можна написати? І скільки це коштуватиме власнику авто, дізнавалась Олена Орлова.

25 лютого 2008, 15:00

Сьогодні відбулася розширена колегія головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області

Надалі правоохоронці активніше боротимуться з нелегальною міграцією, наркоманією та економічною злочинністю, покращуватимуть ситуацію на дорогах та будуть зменшувати кількость дорожньо-транспортних пригод – такі задачі на нараді поставив перед полтавськими правоохоронцями начальник УМВС у Полтавській області Михайло Цимбалюк.

25 лютого 2008, 15:00

Проблему працевлаштування осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, обговорювали сьогодні представники обласної влади, громадських та релігійних організцій

Цього року підлягає звільненню понад 1600 осіб. Знайти роботу багато з них не можуть, бо не мають документів, які посвідчують особу. Але наявність паспорта теж не гарантує їм працевлаштування. Про можливі шляхи вирішення проблеми – далі.

25 лютого 2008, 15:00

Сніг зійшов, натомість, на вулицях міста з'явилися купи сміття, які перебували під сніговим покривом

Аби правильно організувати прибирання, міська влада вирішила провести об'їзд по всім районам Полтави.

25 лютого 2008, 15:00

Про перенасиченість вулиць міста транспортом та про вчасність перевезення людей в таких умовах говорили сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі

Аби покращити перевезення пасажирів, навіть збільшили кількість ранкових рейсів на околицях Полтави. Щоправда, скарги від мешканців все-одно надходять.

25 лютого 2008, 15:00