Архів новин за 23.02.2008

Мистецький відділ Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського провів презентацію двох книг - історичного роману «Падіння Єрусалиму» та історичної повісті «Ганнібал, Міссія Сціпіона»

Обидва твори видані у співавторстві двох харківських письменників та істориків Руслана Бедова та Станіслава Дмітрієва.

23 лютого 2008, 15:00

Майже половина українців сприймає його як всенародне, інші – як «чоловіче професійне свято», хтось відзначає за звичкою

Колись – День Червоної армії, нині – День захисника Вітчизни. Офіційне свято відзначають з 1999 року. У часи СРСР 23 лютого був днем Радянської армії, тож і сьогодні, за традицією, вітають, у першу чергу, військових.

23 лютого 2008, 15:00

Термін реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання продовжено до 1 березня 2008 року

Аби всі бажаючі змогли отримати вищу освіту, Міністерство освіти і науки України прийняло рішення продовжити термін реєстрації тих, хто бажає взяти участь у тестуванні. Адже вступ до вищих навчальних закладів уперше буде здійснюватися лише за його результатами. Реєстрація відбуватиметься на базі регіональних центрів оцінювання якості освіти.

23 лютого 2008, 15:00

20 років минуло відтоді, як був виявлений перший випадок ВІЛ- інфекції в Україні

Сьогодні масштаби цієї небезпечної хвороби перевищили усі найпесимістичніші прогнози: понад 122 тисячі офіційно зареєстрованих хворих, в тому числі – більше сімнадцяти тисяч дітей. Ще одна небезпечна хвороба – туберкульоз – взагалі перетнула епідеміологічний поріг. Обговоренню термінових заходів із запобігання поширенню цих захворювань присвятили засідання спеціалізованої обласної координаційної ради з питань ВІЛ-інфекції та обласної міжвідомчої комісії по боротьбі з туберкульозом.

23 лютого 2008, 15:00

З кожним днем крига на Ворсклі стає все більше небезпечною, говорять співробітники Управління МНС в Полтавській області

Аби роз'яснити про крижану небезпеку, відповідні інспекції та служби здійснюють регулярні рейди та проводять профілактичну роботу серед населення.

23 лютого 2008, 15:00

Перегорілі та розбиті ліхтарі у під'їздах багатоповерхівок скоро відійдуть в історію

Щоправда, за умови, якщо депутати міської ради підтримають проект по введенню енергозберігаючих технологій. Відповідно до останнього, в будинках планують встановити ліхтарі, що будуть не лише економити електроенергію, а й обладнані антивандальною системою.

23 лютого 2008, 15:00