Архів новин за 22.02.2008

Перший вітчизняний мультиплікаційний фільм показали сьогодні полтавцям

Це – перша стрічка за роки незалежності України. Створений мультик за твором Івана Франка «Лис Микита». Що створили українці за 6 мільйонів гривень - дивилась Інна Безугла.

22 лютого 2008, 15:00

Комплексний розвиток сільських територій обговорювали сьогодні у Полтаві під час всеукраїнської конференції

Її організатори – Національна сільськогосподарська палата, Міністерство аграрної політики, обласна влада. До участі у конференції запросили голів районних державних адміністрацій, районних і сільських рад, науковців, керівників аграрних підприємств, фермерів.

22 лютого 2008, 15:00

Напередодні Полтаву відвідали лідери «Нашої України-Народної самооборони» В'ячеслав Кириленко та Ольга Герасим'юк

Мета візиту, переконує голова парламентської фракції НУНС, з можливими достроковими вибрами не пов'язана. Він просто бажає поспілкуватися із партійцями на місцях. Перед Полтавщиною голова партії «Нашої України-Народної самооборони» відвідав Чернігівщину та Сумщину, подібні зустрічі заплановані і надалі.

22 лютого 2008, 15:00

1918 року загони Червоної армії отримали свої перші перемоги під Псковом і Нарвою над регулярними військами кайзерівської Німеччини

Урочисте зібрання з нагоди 90 річниця Дня Радянської армії і Військово-Морського флоту провели ветерани обласного комітету Комуністичної партії України для членів союзу радянських офіцерів.

22 лютого 2008, 15:00

Вітали сьогодні з Днем захисника Вітчизни й чоловічу частину колективу 3-ої міської поліклініки

Корпоративний дух тут завжди підтримує головний лікар закладу Тетяна Шишкова, яка цього тижня теж була у центрі уваги.

22 лютого 2008, 15:00

З 1-го березня в дію вступають нові тарифи на послуги ГЖЕДів

Такий захід, переконані представники місцевої влади, має покращити якість обслуговування населення житлово-експлуатаційними дільницями. Кількість останніх навіть скоротили з 16-ти до 8-ми. Прес-конференцію з цього приводу дав секретар міської ради Олександр Козуб.

22 лютого 2008, 15:00