Архів новин за 21.02.2008

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Його проголосили на Генеральній конференції ЮНЕСКО у 1999 році, аби сприяти мовному і культурному різноманіттю та багатомовності. У Полтаві з цього приводу творча інтелігенція провела форум у літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка.

21 лютого 2008, 15:00

Єдину комунальну книжну крамницю в регіоні сьогодні освятили

Приводом до цього став нещодавно проведений тут ремонт, адже востаннє косметичні роботи у магазині «Планета» проводили ще 20 років тому. Приурочили нинішню подію до Міжнародного дня рідної мови.

21 лютого 2008, 15:00

З 18 по 21 лютого у Полтаві проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2008»

Сьогодні підбивали його підсумки та нагороджували переможців і лауреатів.

21 лютого 2008, 15:00

Координаційна рада по контролю за малюковою смертністю пройшла у приміщенні станції швидкої допомоги

Привід для чергового зібрання – серйозний: на 35 % збільшився рівень перенатальної смертності за рахунок мертвонароджених.

21 лютого 2008, 15:00

Крім черепно-мозкових травм, в Полтаві вже давно гостро постає й інша проблема – лікування серцево-судинної патології

Темпи поширення цих хвороб примушують лікарів шукати найкоротші шляхи вдосконалення роботи, та матеріально-технічна база міських закладів аж ніяк не сприяє ні результативній роботі лікарів, ні швидкому одужанню пацієнтів.

21 лютого 2008, 15:00

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігового покриву – і на полтавських спорудах утворюються бурульки

Боротися із крижаними наростами мають ГЖЕДи, якщо це – житлове приміщення. На адміністративних спорудах бурульки мають збивати працівники цих організацій чи підприємств. Пішоходам же комунальні служби та МНС-ники традиційно радять не ходити під будинками, а водіям – не залишати авто під дахами.

21 лютого 2008, 15:00

Свої проблеми у Полтаві сьогодні вирішувало Всеукраїнське громадське соціально-політичне об'єднання «Національна Асамблея інвалідів України»

У залі облдержадміністрації відбувся навчальний семінар щодо створення умов безперешкодного доступу до об'єктів громадського призначення громадян з обмеженими можливостями. В ньому взяли участь активісти організацій інвалідів та та представники громадських організацій Полтавщини, а також гості з інших областей України. Діалог підтримали обласна влада та заступники голів райдержадміністрацій.

21 лютого 2008, 15:00

У прес-центрі газети «Зоря Полтавщини» відбулася робоча зустріч членів правління Полтавської обласної організації Національної Спілки журналістів України

На засіданні говорилося про процес роздержавлення засобів масової інформації та відповідні звернення представників мас-медіа до Президента, спікера та прем'єр-міністра.

21 лютого 2008, 15:00