Архів новин за 2.02.2008

На чергову виставку картин запрошує музей Володимира Короленка

Перша персональна виставка юної художниці Анни Флегантової презентує твори, написані за останні три роки. На відкритті багато говорили про самобутність юної мисткині та особливий погляд на життя.

2 лютого 2008, 15:00

Студія «Місто» продовжує знайомити полтавців з ходом підготовки до відзначення 300-річчя Полтавської битви та укладення україно-шведського союзу

Сьогодні ми розкажемо про пам'ятник Івану Мазепі. Його зведення, згідно з указом Президента Ющенка, є обов'язковим.

2 лютого 2008, 15:00

«ПриватБанк» у 2007 році став рекордсменом серед банків України – його прибуток за минулій рік перевищив півтора мільярда гривень

В результаті банк зберіг першість та став абсолютним лідером за рівнем активів. Свій досить вагомий внесок у високі результати діяльності установи зробило і Полтавське регіональне управління. Нараду з підбиття підсумків роботи за минулий рік провели у Галереї мистецв.

2 лютого 2008, 15:00

За інформацією Державтоінспекції, у 2007 році з вини водіїв автобусів на території області сталося 32 дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинуло 8 та травмовано 61 особу

З метою виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху у сфері пасажирських перевезень та недопущення до експлуатації технічно-несправних транспортних засобів у Полтаві почалося відпрацювання діяльності перевізників.

2 лютого 2008, 15:00

Аби зорієнтувати майбутніх абітурієнтів у виборі професії, навчальні заклади вже зараз проводять Дні відкритих дверей

Цьогоріч Аграрна академія вирішила провести два таких дні: 2 та 9-го лютого. Пов'язано це з проведенням незалежного тестування, заявки на яке учні мають подати уже до кінця місяця.

2 лютого 2008, 15:00

У гімназії №17 також пройшли громадські слухання

Але тут освітяни разом з батьками полтавських одинадцятикласників обговорювали актуальні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч школярі будуть першопрохідцями нововведення у системі освіти.

2 лютого 2008, 15:00

Представники міської та обласної влади в останній робочий день цього тижня звітували перед полтавцями

Незабаром на території Авіамістечка з'явиться дитяча поліклініка та спортивний комплекс. Що у зв'язку з цим непокоїть жителів мікрорайону, знають наші кореспонденти.

2 лютого 2008, 15:00