Архів новин за 16.02.2008

Малярство на склі колись було одним з головних видів мистецтва на Полтавщині

В радянські часи воно виявилося дещо підзабутим. Нині ж у Галереї мистецтв проходить виставка робіт, виконаних у цій давній техніці. На її відкритті побували і наші кореспонденти.

16 лютого 2008, 15:00

На початку лютого депутатський корпус Октябрської районної ради та районна партійна організація Блоку Юлії Тимошенко серед учнів, які навчаються у школах Октябрського району, оголосили конкурс на кращ

До Дня Святого Валентина школярі повинні були надати свої твори. Головний приз – запрошення на двох на вечерю до піцерії «Санрайс». Визначили двох переможців: прозового твору та вірша.

16 лютого 2008, 15:00

Наприкінці минулого – на початку цього року аналітики спостерігали стагнацію цін на житло у ряді обласних центрів, серед яких була і Полтава

Склали вони і рейтинг міст України за рівнем цін на квадратний метр житлоплощі. Як з'ясувалося, полтавські ціни є одними з найнижчих у державі.

16 лютого 2008, 15:00

На різних рівнях і досить часто обговорюють останніми роками і тему корупції

Цього разу, аби визначити шляхи запобігання цьому явищу, в обласній бібліотеці імені Котляревського влаштували зустріч студентів юридичних вузів із представниками прокуратури.

16 лютого 2008, 15:00

Охоронці обкрадали підприємство, яке охороняли

Саме з такими охоронцями не пощастило відкритому акціонерному товариству «Полтавський тепловозо-ремонтний завод». З жовтня минулого року робітники однієї з охоронних фірм тут викрадали деталі, які використовувалися при ремонті тепловозів, та збували їх у пункти прийому кольорових металів.

16 лютого 2008, 15:00

Крім технічних негараздів, останніми дняму руху транспорту заважали й погодні умови

Народні прикмети щодо оманливості погоди в лютому цілком виправдовуються саме у ці дні. Адже дихання весни, яке ми помічали останнім часом, змінилося лютою зимою. Що далі – залишається тільки здогадуватися. За офіційною ж інформацією про погоду наші кореспонденти звернулися до спеціалістів Полтавського центру гідрометеорології.

16 лютого 2008, 15:00

Сьогодні вдень протягом 3,5 години доїхати тролейбусом до Левади чи Південного вокзалу було неможливо

На перехресті Пролетарської та Леніна обірвалася тролейбусна лінія.

16 лютого 2008, 15:00

У Полтаві триває підготовка до відзначення 300-річчя Полтавської битви

Заходом зацікавилися і в Києві, адже подія опиниться в центрі міжнародної уваги. Аби обговорити підготовку до відзначення дати, до Полтави завітав народний депутат України Микола Томенко.

16 лютого 2008, 15:00