Архів новин за 15.02.2008

Сьогодні православний світ відзначає одне з двунадесятих свят – Стрітення Господнє

Приводом для нього стала Євангельська притча про праведного старця Сімеона, який вирішив на власний розсуд виправити текст Святого письма. Нині Стрітення – одне з найшанованіших православними свят.

15 лютого 2008, 15:00

Справжній подарунок мешканцям міста підготував муніципальний оркестр «Полтава»

На День святого Валентина музиканти порадували полтавців ексклюзивною концертною програмою «Дозвольте вам освідчитись в коханні».

15 лютого 2008, 15:00

Справжній подружній ідеал обирали у міському будинку культури

День Святого Валентина у Полтаві завЕршили феєричним сімейним шоу «Ідеальна пара». «Закохані несуть позитивні романтичні почуття у маси, тому у рамках міської програми «Лелека над містом» і підготували святковий конкурс-концерт», – говорять його організатори.

15 лютого 2008, 15:00

15 лютого 19 років тому з території демократичної республіки Афганістан були виведені останні радянські війська – остання колона техніки переїхала міст через річку Амудар'ю, яка розділяла СРСР та Афга

В ці дні вшановують пам'ять тих, хто загинув, виконуючи інтернаціональний обов'язок, тих, хто помер від ран, повернувшись додому. Усіх їх згадували і у Полтаві під час мітингу-реквієму біля пам'ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

15 лютого 2008, 15:00

Якому орендареві будуть надавати землю на Полтавщині та на яких умовах, говорили на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації Івана Близнюка

Адже нині, б'ють на сполох спеціалісти, досить часто відбуваються порушення земельного законодавства.

15 лютого 2008, 15:00

14 лютого на засідання сесії міської ради не змогли потрапити представники однієї з політичних партій

Депутатами міської ради вони не є. У списку запрошених їх теж не було. Тож ми вирішили дізнатися, що треба для того, аби бути присутнім на сесії міської ради.

15 лютого 2008, 15:00

Із вечора четверга у Полтаві майже не переставав йти сніг

Це – вже 4-й снігопад за останні 15 днів, говорять у міській шляхово-експлуатаційній дільниці, до того ж – найбільший. На очисну техніку міської ШЕД і лягло основне навантаження з прибирання вулиць Полтави.

15 лютого 2008, 15:00