Архів новин за 14.02.2008

У Міському будинку культури урочисто відзначили 19 річницю виводу радянських військ з Афганістану

Подарунки та нагороди дісталися цього дня не лише воїнам-інтернаціоналістам, а й дітям – переможцям міських конкурсів на кращий малюнок і тематичний куточок, присвячений подіям війни.

14 лютого 2008, 15:00

Міжобласна конференція пройшла у стінах вищого професійного училища імені Чепіги

Свої інноваційні технології та розробки представив полтавський заклад для директорів училищ області та колег з Києва.

14 лютого 2008, 15:00

Шість умисних убивств скоєно неповнолітніми протягом минулого року на території Полтавщини

На шлях злочинності, у більшості, стають підлітки з неблагополучних сімей. У прокуратурі Полтавської області на міжвідомчій нараді обговорювали, наскільки у 2007 році вдалося додержатись вимог законодавства щодо попередження злочинності та бездоглядності серед неповнолітніх і захисту їх прав.

14 лютого 2008, 15:00

Чоловіки і жінки, хлопчики і дівчатка сьогодні дарують одне одному листівки у вигляді сердець, солодощі, квіти, романтичні зізнання у коханні

Принаймні, ті, хто вважає за свято 14 лютого - День Святого Валентина.

У Європі його святкують з 13 століття, в Америці воно з'явилося у 18 столітті. Цікаво, що на Русі існував власний день усіх закоханих. Він святкувався 8 липня на честь Петра і Февронії. Тоді ж і виникла традиція дарувати листівки-«валентинки». В Україні свято з'явилось нещодавно, відзначає його, в основному, молодь. У Полтаві День Святого Валентина студенти зустрічали гучними розвагами, а ті, хто вже визначилися зі своєю долею, закріплювали свої стосунки офіційно.

14 лютого 2008, 15:00

Економіка полтавського регіону налаштовує на перспективи наповнення державної казни, проте рівень зростання споживацьких цін у нашій області випереджає часом й всеукраїнський

Про це та інше говорили сьогодні учасники засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном.

14 лютого 2008, 15:00

Про показники минулого року та перспективи на майбутнє в цукровій галузі говорили сьогодні в облдержадміністрації

Учасники засідання констатували, що полтавські заводи з виробництва цукру нині посідають провідне місце в Україні. Щоправда, існує й ряд проблем.

14 лютого 2008, 15:00

На засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області підбили підсумки роботи за минулий рік

«Функції органів Фонду мають полягати не тільки у збиранні та розподілі пенсійних коштів, а й лежати у площині формування державної політики, як того вимагає програма уряду «Український прорив: для людей, а не для політиків» – наголошували учасники зібрання.

14 лютого 2008, 15:00

На майже 184 мільйони гривень більше зможуть витратити органи місцевого самоврядування на соціальні, житлово-комунальні та інші потреби у цьому році

Крім того, у 2008-му почнеться капітальний ремонт автоматичного обладнання пожежної сигналізації та джерел протипожежного водопостачання у багатоповерхівках. Ці та інші питання розглядали депутати міської ради на черговій, 25-тій сесії.

14 лютого 2008, 15:00