Архів новин за 1.02.2008

Чергове видання полтавського письменника презентували в обласній бібліотеці: одинадцяту книгу видав Іван Нечитайло

«А життя дається раз» – таку назву має його творчий доробок, куди увійшли оповідання та повісті різних років.

1 лютого 2008, 15:00

Відобразити у малюнках шкоду паління, алкоголю та наркотиків спробували учні 7-9 класів 27-ї школи

Вони взяли участь у конкурсі малюнка «Загроза життю». Виставку ж робіт школярів у своїх стінах провела 10-та бібліотека. А тим учням, яких запросили на відкритя експозиції, не просто її презентували, а й спробували поговорити з ними про переваги здорового способу життя.

1 лютого 2008, 15:00

Співпраця виконавчої влади з громадськістю відбувається на недостатньому рівні, вважають члени громадської колегії при голові облдержадміністрації

Однак, 21 листопада минулого року Кабмін своїм розпорядженням зобов'язав владу сприяти розвитку громадянського суспільства. Саме це нововведення і обговорювали представники громадськості.

1 лютого 2008, 15:00

Сьогодні Полтаву відвідав перший заступник Міністра аграрної політики України Юрій Лузан

Оглянувши виставку сільськогосподарської техніки, він разом з представниками обласної виконавчої влади та місцевого самоврядування провів нараду. В ході зустрічі обговорили досягнення та нагальні потреби аграрного сектору Полтавщини, після чого представник Уряду та губернатор дали прес-конференцію.

1 лютого 2008, 15:00

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося перше засідання комісії із вивчення ситуації на ринку «Мотель»

Нагадаємо, кілька тижнів тому адміністрація ринку підвищила тарифи на обслуговування торговельних місць. Приватних підприємців такий крок обурив. З цього приводу тоді відбулося засідання за участю представників міської влади. Пізніше за розпорядженням міського голови створили спеціальну комісію, вона має сприяти розв'язанню конфлікту.

1 лютого 2008, 15:00

Кілька сотень людей сьогодні прийшло під стіни облдержадміністрації, аби сказати «ні» вступу України до НАТО

Учасники мітингу, який організували обласні осередки декількох політичних партій лівого та ліво-центристського спрямування, вимагали відкликати так званий «лист трійки» та зберегти пільги ветеранам війни і праці, ветеранам силових структур, афганцям та іншим пільговим категоріям.

1 лютого 2008, 15:00