Архів новин за лютий 2008 року

Чергове видання полтавського письменника презентували в обласній бібліотеці: одинадцяту книгу видав Іван Нечитайло

«А життя дається раз» – таку назву має його творчий доробок, куди увійшли оповідання та повісті різних років.

1 лютого 2008, 15:00

Відобразити у малюнках шкоду паління, алкоголю та наркотиків спробували учні 7-9 класів 27-ї школи

Вони взяли участь у конкурсі малюнка «Загроза життю». Виставку ж робіт школярів у своїх стінах провела 10-та бібліотека. А тим учням, яких запросили на відкритя експозиції, не просто її презентували, а й спробували поговорити з ними про переваги здорового способу життя.

1 лютого 2008, 15:00

Співпраця виконавчої влади з громадськістю відбувається на недостатньому рівні, вважають члени громадської колегії при голові облдержадміністрації

Однак, 21 листопада минулого року Кабмін своїм розпорядженням зобов'язав владу сприяти розвитку громадянського суспільства. Саме це нововведення і обговорювали представники громадськості.

1 лютого 2008, 15:00

Сьогодні Полтаву відвідав перший заступник Міністра аграрної політики України Юрій Лузан

Оглянувши виставку сільськогосподарської техніки, він разом з представниками обласної виконавчої влади та місцевого самоврядування провів нараду. В ході зустрічі обговорили досягнення та нагальні потреби аграрного сектору Полтавщини, після чого представник Уряду та губернатор дали прес-конференцію.

1 лютого 2008, 15:00

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося перше засідання комісії із вивчення ситуації на ринку «Мотель»

Нагадаємо, кілька тижнів тому адміністрація ринку підвищила тарифи на обслуговування торговельних місць. Приватних підприємців такий крок обурив. З цього приводу тоді відбулося засідання за участю представників міської влади. Пізніше за розпорядженням міського голови створили спеціальну комісію, вона має сприяти розв'язанню конфлікту.

1 лютого 2008, 15:00

Кілька сотень людей сьогодні прийшло під стіни облдержадміністрації, аби сказати «ні» вступу України до НАТО

Учасники мітингу, який організували обласні осередки декількох політичних партій лівого та ліво-центристського спрямування, вимагали відкликати так званий «лист трійки» та зберегти пільги ветеранам війни і праці, ветеранам силових структур, афганцям та іншим пільговим категоріям.

1 лютого 2008, 15:00

На чергову виставку картин запрошує музей Володимира Короленка

Перша персональна виставка юної художниці Анни Флегантової презентує твори, написані за останні три роки. На відкритті багато говорили про самобутність юної мисткині та особливий погляд на життя.

2 лютого 2008, 15:00