Архів новин за 9.12.2008

В Палаці дитячо-юнацької творчості пройшов фінал міського фестивалю лідерів «Молодь обирає майбутнє»

Його ініціатори – міська спілка лідерів, яка діє в Полтаві вже третій рік та до якої входять представники усіх загальноосвітніх закладів міста.

9 грудня 2008, 15:00

Сьогодні в обласні державній адміністрації відбулося засідання комісії з грального бізнесу

Мета зібрання полягала у розгляді 15-ти заяв від суб'єктів підприємницької діяльності, що працюють в сфері грального бізнесу та букмекерських контор.

9 грудня 2008, 15:00

Лише 6-8% українських дітей народжується умовно здоровими

Решта уже від народження має ті чи інші проблеми, констатують фахівці. Із пологових міських та обласних будинків, районних лікарень до дитячої клінічної привозять малюків для обстеження. Виявляється, що більшість із них потребує лікування. Медики констатують: стає більше малюків, яких народжують хворі на сифіліс чи наркозалежні. У відділенні передчасного народження та патології є окремі палати - там перебувають немовлята, від яких батьки відмовилися. Але якщо років чотири тому залишених було 27, то, кажуть лікарі, минулоріч прийняли таких близько 16. Нині у відділенні четверо дітей: три дівчинки та один хлопчик.

9 грудня 2008, 15:00

Фінансова криза стала причиною заборони для банків України дострокового розірвання депозитних договорів

Це було зроблено, аби недопустити масового відтоку вкладених грошей та банкрутства банківських установ. Втім, деякі фінансові організації завдяки своїм механізмам роботи з вкладниками, відмінними від банківських, особливо впливу кризи не відчули. Не позначилося це й на їхніх клієнтах.

9 грудня 2008, 15:00

Ознаки економічної нестабільності проявляються в Полтаві, говорять у міському управлінні статистики

Тут кажуть: вже в третьому кварталі цього року полтавці почали менше їсти м'яса та більше економити на бензині. Як іще позначився на житті мешканців міста вплив економічної кризи, дізнавалася Юлія Лис.

9 грудня 2008, 15:00

На керівні державні посади у країні повинні обиратися люди, які не мають президентських амбіцій

Таку думку висловили члени Української Народної партії на 10-му з'їзді сили, що відбувся 6-го грудня. Нині для ЗМІ роз'яснили основні питання, які розглядали в ході з'їзду.

9 грудня 2008, 15:00

Чи готова комунальна техніка до розчистки доріг у зимовий період? На таке питання сьогодні наштовхнула чергова зміна погоди і мокрий сніг

У міській шляхово-експлуатаційній дільниці говорять, що і техніка, і люди готові працювати взимку у потрібному режимі.

9 грудня 2008, 15:00