Архів новин за 6.12.2008

Представники Блоку Юлії Тимошенко теж організували благодійну акцію

В її результаті зібрали кошти на придбання подарунків для дітей пільгових категорій. Оксана Кошова знає більше.

6 грудня 2008, 15:00

Понад 400 дітей позбавлених батьківського піклування до новорічних свят отримають по подарунку

Одне з їхніх бажань може виконати кожен, підійшовши до спеціальної «Ялинки янголів», що встановлена в торговельно-розважальному центрі «Екватор». Цього року перші відвідувачі не забарилися.

6 грудня 2008, 15:00

Відтепер у Полтаві буде власний дебатний клуб

А розпочнеться його діяльність дебатним турніром-тренінгом «Дві столиці», який триватиме два дні. Найактивніше студентство міста на турнірі спочатку навчатиметься дебатному мистецтву, а потім матиме можливість і спробувати свої сили.

6 грудня 2008, 15:00

Полтавські шахраї ошукали пів-України, і все це – через мережу Інтернет

Попередня сума завданого збитку сягнула майже трьох мільйонів гривень. Проблема ж полягала в тому, що жоден із потерпілих спочатку не звертався до правохорнців. Нині за фактом злочину проти шахраїв порушено кримінальну справу.

6 грудня 2008, 15:00

Вночі 6 грудня до оперативно-диспетчерської служби Головного управління МНС України в Полтавській області надійшло повідомлення про пожежу, яка сталася в селі Мачухи Полтавського району

В результаті майнові збитки оцінили у суму понад 40 тисяч гривень, та життя двох осіб, які загинули, грошами не виміряти.

6 грудня 2008, 15:00

Друга визначна дата, до відзначення якої вже розпочали готуватися, – 200-річчя з Дня народження Миколи Гоголя

Наразі у Полтаві реставрують його пам'ятник та дійшла черга до театру. Тут, в Полтавському музично-драматичному, поставили за мету відновити майже все. На якій стадії знаходяться ремонтні роботи, бачила наша знімальна група.

6 грудня 2008, 15:00

Відзначенням 300-річчя Полтавської битви зацікавилися на державному рівні

Нині, аби оцінити ситуацію на місці та обговорити перелік заходів до відзначення, до Полтави приїхали два народних депутати від Партії регіонів, а також спеціаліст із Москви. На зустрічі побували і наші журналісти – Оксана Кошова та Сергій Сепітий.

6 грудня 2008, 15:00