Архів новин за 5.12.2008

5 грудня 2001-го року розпочався перший Всеукраїнський перепис населення

Про те, скільки тоді було зареєстровано мешканців Полтави і як їх кількість змінилася на сьогоднішній день, у міському відділі статистики дізнавалася Юлія Лис.

5 грудня 2008, 15:00

Не дивлячись на збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху, останні все-одно порушують

Так, по вулиці Маршала Бірюзова нетверезий водій насмерть збив пішохода, після чого зник з місця пригоди. Зловмисника таки затримали, наразі проти нього порушено кримінальну справу.

5 грудня 2008, 15:00

Полтаву туристичну презентували сьогодні в рамках ІІ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині»

У великому виставковому залі міського будинку культури зібралися представники турфірм, музейних установ та інших організацій з декількох регіонів України.

5 грудня 2008, 15:00

Стан виконання закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» в Полтавській області дозволив нашому регіону посісти в цьому році одне з перших місць серед інших областей

Втім, в деяких районах області відповідна робота проводиться дозвільними центрами незадовільно. Про проблеми, які виникають під час виконання закону, говорили на спеціальній нараді в облдержадміністрації.

5 грудня 2008, 15:00

Однією з найважливіших складових громадянського суспільства і демократичної правової державної політики є місцеве самоврядування

Цієї неділі депутати всіх рівнів та працівники органів місцевого самоврядування відзначають своє професійне свято. Напередодні їх урочисто вітали у Галереї мистецтв та міському будинку культури.

5 грудня 2008, 15:00

Велике багаторічне сміттєзвалище, утворене мешканцями прилеглих вулиць та провулків, виявили співробітники інспекції по контролю за благоустроєм на Кобищанах

Затримано і декількох осіб, які викидали сміття у невстановлених місцях, їм загрожують штрафні санкції за порушення адмінзаконодавства.

5 грудня 2008, 15:00