Архів новин за 3.12.2008

Фірму «Полтава-Моторсервіс» вдруге за останній місяць намагалися відключити від газопостачання

«Полтавагаз» офіційно заявив про розірвання договору із фірмою. Але керівники «Моторсервісу» запевняють, єдина причина, за якої і могли б це зробити, – борги за послуги, втім, таких немає. Сьогодні уже безпосередньо частину газової труби намагалися відвоювати обидві сторони. Як це відбувалось і чим закінчилось, знають Інна Безугла та Альберт Івлєв.

3 грудня 2008, 15:00

Полтавський слідчий ізолятор сьогодні відвідала спостережна комісія Київського району

Такі перевірки представники місцевого самоврядування проводять 2 рази на рік, а от співпрацюють з виконавчою службою протягом усього року. Про результати цієї перевірки знають Оксана Кошова та Сергій Сепітий.

3 грудня 2008, 15:00

7-го грудня – День місцевого самоврядування

Сьогодні у стінах обласної ради відбувся круглий стіл, учасниками якого стали як представники місцевого самоврядування, так і засобів масовоїх інформації. Обговорювали напрацювання ради, проблеми, які наразі виникають у депутатів, та навіть шляхи виходу із економічної кризи.

3 грудня 2008, 15:00

Багатьом полтавцям добре відома історія з фільмом «Полтава і халепа», продемонстрований «5-им каналом» та місцевими телекомпаніями у період виборів міського голови

Його показ, за свідченням того ж каналу, був організований одним з народних депутатів - активним учасником тієї виборчої кампанії та громадською організацією, яку він очолював.

3 грудня 2008, 15:00

Замість 50 – 75

Аби комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» могло і надалі працювати на благо полтавців без збитків, на засіданні міськвиконкому сьогодні погодили нові тарифи на проїзд у полтавських тролейбусах. Втім, навіть за нових цін за проїзд міський бюджет дотуватиме підприємство – настільки суттєвими є збитки останнього в нинішніх умовах.

3 грудня 2008, 15:00

Сьогодні у Полтаві – черговий акт вандалізму, що за останній час вже став стійкою традицією

Цього разу під прицілом вандалів побували дві історичні пам'ятки - пам'ятник Слави, що у Корпусному парку, і пам'ятник Олександру Пушкіну.

3 грудня 2008, 15:00