Архів новин за 2.12.2008

Стали відомими результати загального заліку змагань пів-фіналу мега-шоу «Танці на льоду», який пройшов у торговельно-розважальному центрі «Екватор»

Про те, які пари вже стали фіналістами проекту та як можна врятувати ще одну з них, знає В'ячеслав Джиган.

2 грудня 2008, 15:00

У Київському відділі державної виконавчої служби пройшов день відкритих дверей

Мета цього заходу – ознайомити громадян з основними завданнями та методами роботи установи, допомогти відвідувачам в питаннях, що стосуються впровадження рішень суду та стягнень коштів з боржників.

2 грудня 2008, 15:00

Напередодні Міжнародного дня захисту інвалідів для останніх організували зустріч в Октябрському районі Полтави за участю міської та обласної влад

Зібралися у територіальному центрі району, який визнаний найкращим в Україні. А от реабілітацію тут можуть пройти люди з обмеженими можливостями абсолютно безкоштовно. Відтепер терцентр поповнився і двома новими тренажерами, які сьогодні бачила і наша знімальна група.

2 грудня 2008, 15:00

З 1-го грудня в дію вступили нові тарифи на газ для населення

Вони підвищилися в середньому на 35%. Щоправда, як і раніше, вартість спожитого природного газу залежатиме від кількості спожитої сировини та від наявності лічильника.

2 грудня 2008, 15:00

Фінансова криза, що вже відзначила місячний ювілей перебування на Україні, знайде гідну відсіч з боку міської влади і підприємців міста

Акція по підтримці полтавських товаровиробників, започаткована під егідою «Полтавської марки» за підтримки міськвиконкому, набирає нових обертів.

2 грудня 2008, 15:00

Міський клінічний пологовий будинок, що носить почесне звання «Лікарні, доброзичливої до дитини», відсьогодні став більш технічно оснащеним

Завдяки спонсорським коштам тут відкрили новий пологовий блок з сучасною операційною і 9-ма індивідуальними пологовими залами.

2 грудня 2008, 15:00