Архів новин за 1.12.2008

Традиційно яскраво, феєрично та вражаюче пройшов черговий етап мега-шоу «Танці на льоду»

У пів-фіналі проекту його учасники на ковзанці демонстрували танці народів світу. Іспанський, східний, циганський, російський, український та навіть мексиканський танці змусили глядачів та журі не стримувати своїх емоцій.

1 грудня 2008, 15:00

1 грудня - початок зими та характерних для цієї пори року температурних показників

Вони ж за останні декілька років, за спостереженнями синоптиків, підвищились. Наскільки та якою слід очікувати полтавцям зиму, дізнавався В'ячеслав Джиган.

1 грудня 2008, 15:00

Про незаконні репресії в роки тоталітаризму знає не з книжок значна частина українців

Нині політичні репресії в біографічних нарисах знаходять відгук у видавницькій діяльності. Сьогодні презентували п'ятий том серії книг «Реабілітовані історією. Полтавська область».

1 грудня 2008, 15:00

Сьогодні у Полтаві, як і в усьому світі, більше аніж завжди говорять про СНІД

1-го грудня – в Міжнародний день боротьби з цим недугом – до Корпусного парку прийшли волонтери міського центру соціальних служб, аби змусити полтавців замислитися над ситуацією у світі і місті зокрема, та нагадати про шляхи зараження ВІЛ.

1 грудня 2008, 15:00

Насправді ж проблеми у інвалідів – такі ж, як і в інших людей, зокрема, у комунальній сфері

А от впоратися їм з цими проблемами значно важче, ніж здоровим полтавцям. Одну з таких історій знає Оксана Кошова.

1 грудня 2008, 15:00

Третє грудня на календарі позначено як Міжнародний день інвалідів

Однак для людей із особливими потребами важливо, щоб про них згадували не лише раз на рік. Члени фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Віра» - ті, хто не лише самостверджуються самі, а й дають приклад для наслідування іншим полтавцям.

1 грудня 2008, 15:00

Задихнутися у власному смітті ризикують мешканці мікрорайону Яр, що у Полтаві

Люди не підписують договорів з КАТП-1628 щодо вивезення сміття, а тому наразі побутовий непотріб майже по-новорічному «прикрашає» узбіччя доріг та прилеглий невеличкий лісок. Шляхи виходу з цієї ситуації разом з інспекцією по контролю за благоустроєм шукали і наші кореспонденти.

1 грудня 2008, 15:00

74 роки українцю треба чекати на квартиру - це середня цифра, яку підрахували в «Інституті міста»

Мiж тим, попит на житло стабiльно високий. На квартирному облiку перебуває понад мільйон сiмей, а рухається ця черга зi «швидкiстю» 1,4 - 1,6 % на рiк, повідомляють інтернет-ресурси. З усіх зареєстрованих приблизно 400 тисяч мають право на отримання житла соцiального призначення, тобто, безоплатного i без права на приватизацiю. Всi решта можуть розраховувати лише на будiвництво за власнi кошти, але якщо буде державна пiдтримка. Закону ж «Про соціальне житло» в нашій державі поки що просто немає. Якої довжини черга на житло у Полтаві - з'ясовували Інна Безугла та Альберт Івлєв.

1 грудня 2008, 15:00

В умовах сучасної економічної кризи будівництво у місті буде вестись

Кошти на це виділять інвестори із Баку (Азербайджан). Таку інформацію повідомив сьогодні міський голова під час апаратної наради у міськвиконкомі.

1 грудня 2008, 15:00