Архів новин за 8.11.2008

Вперше у Полтаві протягом двох вихідних днів – у суботу та неділю – відбувається свято духовного піснеспіву

Сьогодні у Свято-Миколаївській церкві церковні хорові колективи з усієї Полтавщини виконували для віруючих і духовні, і патріотичні пісні.

8 листопада 2008, 15:00

Переповнений зал палацу дозвілля «Листопад» зустрічав оваціями авторські музичні творіння відомого композитора та диригента Григорія Левченка

Концерт зібрав шанувальників української пісні у виконанні народного хору «Калина».

8 листопада 2008, 15:00

Сьогодні в Галереї мистецтв вітали із днем народження Почесного громадянина Полтави, колишнього міського голову Анатолія Кукобу

У нього ювілей. Анатолію Тихоновичу 60. З цієї нагоди влаштували ціле свято з концертною програмою, квітами та подарунками. Аби ж привітати ювіляра, зібралося чимало гостей, в тому числі - і представники нинішьної міської та обласної влад.

8 листопада 2008, 15:00

Із 1-го листопада розпочалася реєстрація бажаючих взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

Спробувати свої сили можна буде лише через мережу інтернет. І хоча саме тестування відбудеться у березні наступного року, освітяни нагадують майбутнім абітурієнтам: зареєструватись для спроби вони можуть лише протягом цього місяця.

8 листопада 2008, 15:00

З настанням холодів стає більш актуальним питання захворювань, особливо, на грип, який за останні роки змінював форми свого протікання і ступінь ускладнень

Щороку лікарі всього світу розробляють різні вакцини. Про те, чого очікувати від поведінки грипу цього року, дізнавалася Крістіна Криженко.

8 листопада 2008, 15:00

Ще у 2001-му році у міськвиконкомі була створена громадська приймальня

Її основним завданням була безкоштовна консультація підприємців та керівників підприємницьких структур із юридичних питань. А у березні минулого року члени Ради підприємців, взявши до уваги звернення громадян, прийняли міри щодо удосконалення роботи громадської приймальні. Про вже зроблене та про те, що ще треба зробити, аби максимально допомогти всім, хто потребує консультацій від фахівців, говорили на нараді у міськвиконкомі.

8 листопада 2008, 15:00

Водії автомобілів усієї України вже не раз чули про підвищення штрафів

До нових розцінок і вимог готуються не лише вони. З іншого боку, до працівників ДАІ теж висувають нові вимоги, як результат - позачергова атестація всього особового складу автоінспекції.

8 листопада 2008, 15:00

Ще тиждень тому у Кременчуці на змаганнях з тхеквондо стався нещасний випадок - помер 13-літній хлопчик із Дніпродзержинська

Причини трагедії наразі встановлюються. Днями ж у Києві засідала комісія, на якій вирішували долю тхеквондо в Україні. Тож із рішенням комісії зі столиці повернувся Президент федерації тхеквондо в Полтавській області Юрій Шавиро.

8 листопада 2008, 15:00

Чи взмозі Полтава стати партнером Харкова у проведенні матчів чемпіонату Європи-2012 - саме це питання стало причиною візиту спільної робочої групи з питань мониторінгу реалізації інвестиційних проект

Члени комісії знайомилися з готелями міста - існуючими та майбутніми, аби згодом винести рішення - хто прийматиме матчі чемпіонату Європи та вболівальників - Львів чи Харків разом з Полтавою.

8 листопада 2008, 15:00