Архів новин за 6.11.2008

Листопад не буде багатим на дощі, а зима буде такою ж м'якою, як і попередня

Як вдягатися в найближчі дні і чи брати з собою парасольку - відповіді на ці питання - в нашому наступному матеріалі.

6 листопада 2008, 15:00

6 листопада 1997 року Указом Президента України було започатковане державне свято - День української писемності та мови

Відзначається воно 9 листопада у День вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця. Саме до свята філологів пройшов захід і в літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка.

6 листопада 2008, 15:00

«За роки незалежності України свідомість українців кардинально змінилась», – на таку тему сьогодні дебатували полтавські школярі

Після зональних ігор, що пройшли минулого місяця, із 34 команд міста до фіналу потрапило шість. Суперфінал міської інтелектуально-розвиваючої гри «Дебати» відбувся у першому ліцеї.

6 листопада 2008, 15:00

Полтавський технічний університет імені Юрія Кондратюка відомий у Полтаві як вуз, що тримає високу планку у всьому

Навчатися у ньому престижно, адже тут – лише актуальні професії. Аби йти в ногу з часом, у вересні в технічному університеті відкрився ще один факультет – інформаційних та комунікаційних технологій і систем. А сьогодні це відкриття відзначали офіційно.

6 листопада 2008, 15:00

Безкоштовно зможуть відтепер відвідувати ковзанку у парку відпочинку «Перемога» учні полтавських шкіл та інтернатів

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому уклало відповідну соціальну угоду з дирекцією ковзанки. Не забули обидві сторони і про студентів.

6 листопада 2008, 15:00

Багатодітну полтавську родину сьогодні працівники виконавчої служби намагалися виселити із квартири

Сім'я мешкає у будинку, який належить до фонду управління житлово-комунального господарства для тимчасового проживання тих, хто втратив житло чи не має його. У будинку, де раніше жила родина, трапилася пожежа, втім, після ремонту, який там провели, вони відмовляються повертатись додому. Кажуть, ремонт виконали неякісно. У шостому ГЖЕДі говорять: суди – від районного до Верховного – незадовольнили позови та апеляції цієї родини.

6 листопада 2008, 15:00

Адміністративний протокол на керівництво житлово-комунального господарства міста та одного з ГЖЕДів – такою стала реакція інспекції по контролю за благоустроєм на систематичне порушення правил благоус

Внаслідок невивозу листя вантажною технікою у дворі одного з будинків утворилися купи практично в півзросту дорослої людини.

6 листопада 2008, 15:00