Архів новин за 5.11.2008

Пара №12 на виступі в 1/4 фіналу мега-шоу «Танці на льоду» намагалася бути пластичною та граціозною

Але за словами її учасниці Ярослави Климової, це дуже складно, тим більше, стоячи на ковзанах.

5 листопада 2008, 15:00

Тринадцять міжнародних та всеукраїнських фестивалів, сорок лауреатів перших та третіх премій, два гран-прі, кубки, медалі, дипломи

З такими трофеями цей навчальний рік почався для Малої академії мистецтв. Про здобутки та таланти вихованців академії більше знає Юлія Лис.

5 листопада 2008, 15:00

За даними статистики, з настанням холодної пори року збільшується кількість пожеж, причинами яких є банальне порушення правил протипожежної безпеки при користуванні електрообігрівальними приладами

Часто при цьому гинуть люди. Так і 4 листопада з цієї причини 70-річний мешканець Полтави загинув у власному помешканні.

5 листопада 2008, 15:00

Не менш запальна атмосфера панувала у міському будинку культури

У Полтаві стартував півфінал тринадцятого чемпіонату міської ліги КВН Відкритої Центрально-української ліги. У першій грі у вівторок увечері змагалися перші шість команд.

5 листопада 2008, 15:00

Сьогодні відбувся чемпіонат з боулінгу серед команд усіх вузів Полтави на кубок міського голови

Організатором заходу виступило управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, яке разом з партнерами надали безліч подарунків переможцям змагання. Хто переміг та як проходило дійство, бачили і наші журналісти - Оксана Кошова та Павло Бабінчук.

5 листопада 2008, 15:00

Необхідною для архітекторів усіх рангів виявилася виставка архітектурних робіт, яка проходить у стінах проектного інституту «Міськбудпроект»

Тут представлено більше сотні робіт-учасників всеукраїнського конкурсу «Золота Валюта». З найновішими та найсучаснішими тенденціями у сфері будівництва знайомилися і наші кореспонденти.

5 листопада 2008, 15:00

Представники громадських організацій з усієї України обговорювали у Полтаві проблеми соціального захисту та адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями

Вони запевняють, відбуватися таке зібрання має саме в Полтавській області, тому що тут для розв'язання цих проблем створені оптимальні умови. Круглий стіл з питань взаємодії органів влади із громадськими організаціями у сфері захисту прав інвалідів пройшов сьогодні в обласній раді.

5 листопада 2008, 15:00

Світова фінансова криза - поняття, що зараз на вустах у більшості пересічних громадян

Поточну ситуацію в місті і області, вплив світової кризи на проблему безробіття обговорювали сьогодні в обласній державній адміністрації. Там відбулося засідання обласної групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

5 листопада 2008, 15:00

6 адміністративних протоколів та 22 приписи на усунення недоліків - такий урожай інспекції по контролю за благоустроєм міста

І все це складено на мешканців приватного сектору, які проживають неподалік вулиці Леніна. Вони, не маючи договорів на вивіз сміття, часто кидають непотріб просто за паркани.

5 листопада 2008, 15:00

Нещодавно – на День міста – полтавській громаді презентували оновлену та оздоблену дорогою підсвіткою з музичним супроводом Білу Альтанку

Гордість Полтави, пам'ятка архітектури та історії і об'єкт підвищеної туристичної уваги №1 на сьогодні – жертва вандалів. Останні написами спаплюжили маєже всю її. А от деякі представники міської влади у вигляді покарання злочинцям, в разі, якщо тих, звичайно, затримають, пропонують 15 днів громадських робіт.

5 листопада 2008, 15:00