Архів новин за 4.11.2008

Кілька тижнів тому із Німеччини повернулися учасники народного ансамблю бальних танців «Фестиваль» Полтавської гімназії №30

Там вони у складі полтавської делегації на чолі з мером Андрієм Матковським представляли наше місто у рамках партнерських відносин. Про враження від поїздки у юних танцюристів та їх тренера Юрія Бондаря дізнавалася Юлія Лис.

4 листопада 2008, 15:00

У приміщенні дитячо-юнацького комплексу «Ровесник» сьогодні говорили про попередження негативних звичок, правопорушень та злочинності серед неповнолітніх

Тут за круглим столом зібралися освітяни та представники державних структур. Вони разом шукали шляхи спільної діяльності.

4 листопада 2008, 15:00

Не втрачає своєї актуальності тема грибів

Цього року від необізнаності та чинників, коли навіть їстівними грибами отруювалися люди, постраждали навіть затяті грибники. Тому й зараз лікарі та представники Міністерства надзвичайних ситуацій щодня напоготові, адже випадки, коли доводиться чи-то інформувати, чи-то рятувати людей від наслідків власної легковажності, не рідшають.

4 листопада 2008, 15:00

Питання значного підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху залишається актуальним у колах державної автомобільної інспекції

Окрім цього, управління ДАІ вводить нові технології для фіксування порушень. Про ці та інші питання йшлося на прес-конференції начальника обласного управління ДАІ Володимира Кравчені.

4 листопада 2008, 15:00

Більше 375 тисяч українських громадян 4 листопада святкують своє професійне свято - День залізничника

Саме така кількість спеціалістів, за даними деяких інтернет-видань, задіяна у залізничній галузі України. Як відзначали свято полтавські залізничники, бачили наші кореспонденти.

4 листопада 2008, 15:00

У Полтавському національному технічному університеті продовжується активне наукове життя

Цими днями на базі вузу проходить шоста всеукраїнська науково-технічна конференція, на якій присутні науковці не лише з України, а й з країн СНД.

4 листопада 2008, 15:00

Будівництво, що ведеться на розі вулиць Конституції та Паризької Комуни, викликало шквал незадоволення від людей, які живуть у сусідній будівлі

Там по стінах ідуть тріщини та падає стеля, мешканці стверджують - через будівництво. Фахівці говорять, в основному - через вік будівлі, адже їй – 150 років. Як виявилося, відселитися людям пропонували, та ті категорично відмовилися – змінювати життя у центрі міста на інші райони вони не бажають. В ситуації розбиралися і наші журналісти – Оксана Кошова та Павло Бабінчук.

4 листопада 2008, 15:00

В області стан фінансування екологічних заходів з фонду охорони навколишнього середовища незадовільний

Про це говорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології. На сьогоднішній день використано близько 50 відсотків передбачених на ці цілі коштів.

4 листопада 2008, 15:00

До кінця цього року півмільйона українців втратить роботу

Такі прогнози роблять у Фонді соціального страхування. Представники Єврокомісії говорять про те, що Європу очікує два роки безробіття. У Полтаві ж в міському управлінні статистики запевняють: оплата праці восени зменшилася тільки у працівників фінансової сфери, прибутки представників інших професій навпаки зросли. І хоча звільнили полтавців більше, ніж прийняли на роботу, вакансій у місті для працевлаштування більш ніж достатньо.

4 листопада 2008, 15:00