Архів новин за 3.11.2008

Виступати першими завжди нелегко

Парі №11, яка тримала першість після показового виступу в мега-шоу «Танці на льоду», довелося це зробити в 1/4 фіналу проекту.

3 листопада 2008, 15:00

Унікальна колекція павукоподібних експонується на природничому факультеті Полтавського педуніверситету

Створили її при кафедрі людини і тварин, і на сьогодні вона не має аналогів на Полтавщині. Про те, які дивовижні створіння оточують нас, дізнавася В'ячеслав Джиган.

3 листопада 2008, 15:00

Вже близько двох років у Полтаві триває робота по винищенню амброзії, а її особливість у тому, що залучають до цієї вкрай важливої справи студентську молодь

Одна з алергічних хвороб - бронхіальна астма, більш відома як осіння пропасниця, насамперед залежить від цвітіння амброзії полинолистої. Наразі йде підготовка карти місцезнаходження цієї рослини по місту, що дозволить виявити її осередки і в подальшому сприяти більш активній боротьбі з масовим алергеном.

3 листопада 2008, 15:00

У всесвітньому рейтингу свободи слова Україна посіда 87-е місце, обійшовши Грузію та Росію

Та нерідко думка експертів різниться з думкою звичайних споживачів продукції ЗМІ. Тож ми вирішили поцікавитися станом свободи слова у Полтаві та як його оцінюють самі мешканці.

3 листопада 2008, 15:00

Полтавці стали менше користуватися послугами нотаріусів, особливо приватних, зазначають у міському управлінні юстиції

Причина такої ситуації - бажання самих громадян, як-то кажуть, притримати гроші при собі, невпевненість у завтрашньому дні та мораторій на видачу кредитів та дострокове розірвання депозитних договорів. Втім, запевняють у міському управлінні юстиції, причин для хвилювання насправді немає.

3 листопада 2008, 15:00

Окрім Полтави, яка готується святкувати 300-річчя Полтавської битви, свою історичну дату відзначають у Батурині – саме 300 років тому відбулася трагедія гетьманської держави

І полтавська делегація, що планує поїздку до Батурина 13 листопада, завітає до славетного міста не з порожніми руками. Що буде головним подарунком для батуринців від полтавської землі, знає Крістіна Криженко.

3 листопада 2008, 15:00

Не всі підприємці, які орендують комунальну власність, вчасно сплачують кошти за оренду

Відтак, заборгованість склала уже близько 50-ти тисяч гривень, які не надійшли до міського бюджету. З такими орендарями боряться шляхом судових позовів. Про це і не тільки йшлося сьогодні під час апаратної наради у міськвиконкомі.

3 листопада 2008, 15:00