Архів новин за 9.10.2008

Число 13 таки виявилось щасливим для тринадцятої пари

В 1/8 фіналу «Танців на льоду» вона отримала по шістнадцять балів від кожного з членів журі. А це – найвища суддівська оцінка проекту.

9 жовтня 2008, 15:00

«Від сесії до сесії живуть студенти весело», – не раз скандувало студентство різних поколінь, адже кожний громадянин згадує ті часи як найбільш світлі та безтурботні

Окрім світлих спогадів, у нинішніх студентів з'явилася нагода показати свої таланти. Про те, що чекає на студентську молодь Полтави, дізнавалися Крістіна Криженко та Сергій Бовтік.

9 жовтня 2008, 15:00

У Полтавському педагогічному університеті проходить Третя Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології в професійній підготовці вчителя трудового навчання»

Присвячена вона пам'яті академіка Тхоржевського та тридцятиріччю факультету технологій та дизайну Педагогічного університету.

9 жовтня 2008, 15:00

Наразі в Україні проходить тиждень інклюзивної освіти

Полтава нарівні з Києвом та Львовом бере участь в експерименті європейського стандарту «Інклюзивна освіта». На семінарі, який пройшов у міському методкабінеті, говорили про вже зроблене та про шляхи подальшого руху у цьому напрямку. Про те, що таке інклюзивна освіта, знає Юлія Лис.

9 жовтня 2008, 15:00

Козацька родина Полтавщини зростає

Сьогодні у 7-ій загальноосвітній школі під час зліту-презентації дитячо-юнацьких козацьких товариств області посвячували у козачата першокласників освітнього закладу. З'їхалися сюди козацькі шкільні осередки з усього Полтавського регіону.

9 жовтня 2008, 15:00

За 9 місяців поточного року у Полтаві зареєстровано 21 випадок смерті дітей до одного року життя

За аналогічний період минулого року таких випадків було 18. Але й кількість пологів цьогоріч також збільшилась, констатують медики. Які ще питання порушували під час засідання міської медичної ради, знає Оксана Кошова.

9 жовтня 2008, 15:00

Ув'язненим, які перебувають у Полтавській виправній колонії №64, сьогодні подарували комп'ютер

Подарунок презентувала громадська рада при управлінні державного департаменту України з питань виконання покарань у регіоні. Свій вчинок вона закликає взяти за приклад і підприємцям, які також могли б щось подарувати ув'язненим.

9 жовтня 2008, 15:00

Зловмисника, який розграбовував ліфти у Полтаві, нарешті затримали

Принаймні, саме так говорять правоохоронці, наголошуючи на тому, що спіймали чоловіка просто на «гарячому». Нині проти нього порушено кримінальну справу за фактом крадіжки та проводиться подальша перевірка.

9 жовтня 2008, 15:00

Яким чином відновлювати засмічені і замулені невеликі водоймища та як ремонтувати гідротехнічні споруди в Полтавській області, сьогодні намагалися вирішити депутати обласної ради під час засідання пос

А представники іншої комісії – із забезпечення законності та правопорядку – обговорювали проблеми пожежної безпеки у багатоповерхівках Полтави, Кременчука та Комсомольська.

9 жовтня 2008, 15:00